Віталій Кличко відкрив Форум інновацій і технологій у Києві

Віталій Кличко відкрив Форум інновацій і технологій у Києві

Мер Віталій Кличко відкрив третій київський форум технологій та інновацій Kyiv Smart City Forum 2018, присвячений популяризації впровадження сучасних «розумних» технологій у міську інфраструктуру.

Під час презентації здобутків влади Кличко відзначив впровадження онлайн-петицій, громадського бюджету, онлайн-запису до лікаря та до дитячого садка.

- Відкритий бюджет, електронні закупівлі, контактний центр - приклади того, як місто змінюється, стає прозорим і допомагає покращити життя, - заявив Кличко під час відкриття Форуму.- Щодня в столиці реалізовують 4500 записів до лікаря. На сьогодні  близько півмільйона киян скористалося цим сервісомМедицина, освіта і житлово-комунальне господарство - основні пріоритети влади.

Робота на форумі буде розподілена по секціях, де виступатимуть та ділитимуться досвідом інноваційного управляння сучасними мегаполісами найкращі світові менеджери та експерти.

Під час першої секції, що називається Smart City/Safe City (Розумне місто-Безпечне місто), обговорюватимуть результати розвитку розумної цифрової інфраструктури Києва та плани на наступний рік. Торкнуться таких тем, як «Уніфікація платіжних систем в рамках цифрової міської інфраструктури», «Місто без готівки», «Кабінет киянина» та «Майбутнє міст». Під час другої секції Smart Mobility (Управління трафіком) поговорять про інтелектуальну транспортну систему та інтелектуальну відеоаналітику для міста.

Третя секція називається Smart Building (Розумне будівництво) і присвячена Урбаністиці – міській архітектурі та містобудуванню, дослідженням та технологіям для житлового фонду. На четвертій секції Smart Environment (Розумне довкілля) обговорюватимуть питання енергоефективності та екології, на п’ятій - Smart Economy  - стартапи та блокчейн технології. А під час секції Smart Government (Розумний уряд) поговорять про український досвід електронної демократії.

 «Kyiv Smart City Forum 2018» – одна з головних подій Східної Європи, що присвячена розвитку smart city технологій та міських інновацій. Завдання форуму – максимально просувати цінності smart city та сприяти розбудові розумних міст.

Місце проведення заходу: м. Київ, Паркова дорога, 16-А, КВЦ «Парковий».

Нагадаємо, Київ перетворять на Smart City у кілька кроків.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.