Кому холодно: скільки будинків ще не підключено до тепла [доповнено]

Кому холодно: скільки будинків ще не підключено до тепла [доповнено]

Ще майже півтори тисячі будинків у столиці залишаються без опалення. Динаміку підключення централізованого опалення в зоні своєї відповідальності показало КП “Київтеплоенерго”.

Станом на 30 жовтня теплоносій поданий до 259 лікувальних закладів (з 276), 523 дитячих садків (з 529), 450 шкіл (з 454) , 112 адміністративних будівель (з 4768) та житлових будинків 8152 (з 9656).

Станом на 30 жовтня комунальне підприємство «Київтеплоенерго» подало теплоносій на усі будинки, що обслуговуються комунальними житлово-експлуатаційними дільницями. У зв’язку із пошкодженням теплових мереж, що виникли у процесі подачі теплоносія, тимчасово без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків. Про це повідомили у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

Будинки ОСББ, ЖБК, відомчі та інвестиційні підключені на 65%, оскільки тепло туди подається за індивідуальними заявками, тобто за їхнім власним рішенням.

Звертаємо увагу, тимчасова відсутність послуг гарячого водопостачання або опалення може бути спричинена аварійними ситуаціями, що оперативно усуваються. За період підключення житлових будинків до опалення, із 20 жовтня, комунальне підприємство «Київтеплоенерго» ліквідувало понад 600 пошкоджень теплових мереж.

Радимо людям перевіряти стан постачання послуг через сайт спеціалізованої диспетчерської: https://1557.kyiv.ua/login/ або за телефонами 15-51, 15-57, районних диспетчерських.

Читайте також у "Вечірці" "Без паніки: субсидій за жовтень киянам не буде, але її компенсують"

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.