Вражає: з Дніпра біля Києва витягають сотні метрів сіток, повних риби

Вражає: з Дніпра біля Києва витягають сотні метрів сіток, повних риби

Інспектори Київського рибоохоронного патруля щоденно виловлюють браконьєрів, відбирають сітки. Складається враження, що водойми біля Києва, в тому числі й Дніпро, кишить рибою й браконьєрами - охочих до "незаконної" риби вже занадто багато.

Понад 100 кг незаконної риби вилучив патруль на Київщині протягом останніх 7 днів та задокументував 31 порушення. Про це повідомляє начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Завдяки оперативній інформації на Київському водосховищі в районі с. Нові Петрівці Вишгородського району було знято з лову дві сітки, загальною довжиною 100 м. У сітках виявлено рибу, а саме: 36 кг плітки, 14 кг плоскирки, 12 кг рибець та 6 кг судака.

У період з 15 по 20 жовтня рибоохоронним патрулем Київщини задокументовано 57 порушень. Протягом вказаного періоду вилучено 88,5 кг водних біоресурсів, 17 од. сіток, 11 од. ятір, три човни та “екран”. Загальна сума нанесених збитків становить 34 140 грн.

Найбільшу кількість порушень вдалось зафіксувати на Київському водосховищі. На р. Тетерів, де протягом всього року заборонена будь-яка рибогосподарська діяльність, але затримано дев’ять порушників правил рибальства, які разом нанесли збитків на 6 430 грн. Крім того, порушників затримано на водосховищах Канівське та Великий Супій, на р. Рось, на ставку Малий Супій, на водоймі загального користування в районі с. Бишів Макарівського району та у забороненій зоні Київської ГЕС.

-У всіх випадках складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Рибу вилучено та залишено на відповідальне зберігання до рішення суду, -  прокоментував начальник рибоохоронного патруля Київщини Володимир Мухін. - У разі виявлення фактів браконьєрства - прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Київського рибоохоронного патруля за номерами телефону: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.

Відео: Київський рибоохоронний патруль