На автостанції «Поділ» влаштують літературні читання та інтерактивну презентацію

На автостанції «Поділ» влаштують літературні читання та інтерактивну презентацію

Цієї неділлі на Подолі в рамках паралельної програми Донбаських студій фонду ІЗОЛЯЦІЯ відбудеться презентація візуально-літературної книги Євгенії Бєлорусець «Щасливі падіння». Під час презентації можна буде почути фрагменти книги та взяти участь у її сюжетах.

У центрі книги — історії жінок, що вважають себе свідками власного життя і «великої історії», що змусила їх почати подорож, змінити біографію, прочитання дійсності, місце проживання і часто — сприйняття реальності. Сюжети пов'язані з фантастичними мареннями героїнь, що розвиваються на тлі травматичних подій в Україні, вплив яких читач знаходить у фрагментах розмов, життєвих досвідах та повсякденних ситуаціях.

Презентація та акторські читання проходять в рамках проекту «Знайдені голоси», здійсненого при підтримці Міністерства іноземних справ Німеччини за участю драматурга Дмитра Левицького, літературного перекладача та редактора книги Тетяни Баскакової, у ролі критика виступить український перекладач, філософ, культуролог і публіцист, Андрій Рєпа, в ролі людини, що дивиться у суть того, що відбувається — український фотограф і засновнк фотошколи документальної фотографії, Віктор Марущенко, в ролі автора книги — художниця і письменниця, Євгенія Бєлорусець

Коли: 4 листопада о 18:00
Де: Зал очікування Автостанції Поділ (Нижний Вал, 15А)
Вхід вільний

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.