Від визволення до відродження: на Хрещатику відкривають нову фотовиставку

Від визволення до відродження: на Хрещатику відкривають нову фотовиставку

ННа Хрещатику пройде відкриття фотодокументальної виставки «100 років сусідства: Україна і Польща». Про це повідомляють організатори на своїй сторінці у Facebook.

За останні сто років Україна і Польща пройшли приблизно однаковий шлях: визволення від імперського поневолення та відродження своєї національної держави, гніт нацистського та комуністичного тоталітаризмів, і, врешті, повторне відновлення державності після краху комунізму. 

- Цьогоріч Україна і Польща відзначають століття відновлення незалежних держав. Наші народи пройшли схожий історичний шлях і це має сприяти порозумінню між нами сьогодні. Минуле українців та поляків здатне запропонувати нинішньому дню всю палітру відносин - від завзятого протистояння то плідної співпраці. Саме про це різне минуле і розповідає наша виставка. Що саме з цього плекати як елемент спільної пам’яті для майбутнього вирішуємо ми. І саме ми, а не діячі минулого, відповідальні за цей вибір, - розповідає голова Українського інституту національної пам’яті  Володимир В'ятрович.

Коли: 1 листопада о 12:00.

Де: вул. Хрещатик, 22 (біля будівлі Головпоштамту).

Вхід вільний.
 

Нагадаємо, бренд України нагородили у Берліні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.