Навігатор на 30-те жовтня: куди піти в Києві

Навігатор на 30-те жовтня: куди піти в Києві

Вечір мистецький: «Свій простір»

«Свій простір» — шоста виставка в рамках Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Її назва відсилає до хрестоматійного есе Вірджинії Вулф «Своя кімната» (1929), у якому письменниця підважила стереотипне уявлення про позицію і місце жінки-художниці в «чоловічому» світі.
Виставка стала можливою завдяки співпраці з Національним художнім музеєм України, Національним музеєм українського народного декоративного мистецтва, Національною бібліотекою України ім. В. І. Вернадського, Благодійним фондом імені Поліни Райко. Кураторки:
Тетяна Кочубінська та Тетяна Жмурко

Коли: 19:00

Де: PinchukArtCentre, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2
Вхід вільний.

Вечір в кіно: Франкенштейні  Камбербетч


Британська Рада в Україні та Арт-Об’єднання CoolConnections представляють «Франкенштейн: Камбербетч».  Постановка Королівського Національного театру. П’єса Ніка Діра за мотивами роману Мері Шеллі. Доктор Віктор Франкенштейн (Камбербетч) сповнює життям тіло, створене з різних частин покійників. Однак, злякавшись потворності свого творіння, він кидає його напризволяще. Фільм-вистава демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.

Коли: о 19:00

Де: Культурний центр «Кінотеатр «Київ», вул. Велика Васильківська, 19,

Вартість: 190 грн.

Бізнес Знайомства №16

Всеукраїнська нетворкінг платформа New Communication організовує вечір бізнес-знайомств. Близько 100 директорів і власників бізнесу зберуться разом на НСК Олімпійский. Зустріч матиме формат "business speed meetings" - експрес знайомств. Бізнесмени отримають можливість завести нові знайомства і зв'язки, познайомитись із потенційними клієнтами, а також обмінятися досвідом.

Коли: 30 жовтня, з 18:00 до 22:00

Де: Klitschko Expo, НСК Олімпійский, вул. Велика Васильківська 55

Реєстрація за посиланням.

Вечір в театрі: «Мазепа» Love-story»

Триста років це ім’я хвилює світ. Український гетьман та меценат, поет та палкий коханець, лицар, будівничий церков і університетів, людина, яка пішла проти московського царя. Хто він, таємничій вершник, після смерті якого були знищені усі його портрети, спаплюжена могила, віддане анафемі ім’я? На це питання намагалися відповісти Байрон і Віктор Гюго, Пушкін і Вольтер. Вистава Театру української традиції «Дзеркало» «Мазепа» Love-story» підіймає покров таємниці кохання великого гетьмана і його юної похресниці Мотрі Кочубівни. Глядачі поринуть у ті романтичні часи, де схрестили шаблі Любов і зрада, де світом править справжнє кохання, а Віра і Честь -дорожчі від золота.

Коли: о 19:00

Де: Київський молодий театр, вул.. Прорізна, 17

Вартість: 150 грн.

Вечір літературний: «Джек-Потрошитель с Крещатика»

Киян запрошують на містичний вечір перед Хелловіном і презентацію нової книги Лади Лузіної у співавторстві з Іриною Потаніною – «Джек-Потрошитель с Крещатика». Новий роман написано  в традиційному містичному стилі, де химерно перетнувся київський час: 80-ті роки XIX століття і день сьогоднішній, де ночі сповнені жаху, а дні – несподіваних відкриттів. У даній книзі представлені розділи з першої повної біографії Вільгельма Котарбінського – від іншої відомої української письменниці Ірини Потаніної.

Коли: о 19:00

Де: ресторан VAPIANO, вул. Велика Васильківська, 1-3/2, Арена Сіті

Вхід вільний

Вечір музичний: «SAX та Місто»

Проект ARTSPAСE Київського Планетарію та Eclectic Sound Orchestra представляють нове феєричне музично-проекційне шоу SAX та Місто. Ukrainian Saxophone Ensemble — надсучасний професійний ансамбль саксофоністів, кожен соліст якого є справжнім віртуозом у володінні цим істинно легендарним інструментом. Живе виконання не двох, не трьох, а цілого оркестру саксофонів, просто запаморочить голову разом з грандіозними проекціями на одному з найбільших куполів Європи.

Коли: о 19:30

Де: «Київський планетарій», вул. Велика Васильківська, 57/3

Вартість: 200-400 грн.

Прогноз погоди від Український гідрометцентр

30 жовтня в Україні опадів не прогнозують.
Вночі та вранці на дорогах місцями видимість погіршуватимуть тумани. Температура повітря вдень - 9-14 градусів тепла.

Як на останні дні жовтня досить оптимістичний прогноз.