Олена Овраменко: На Райдужному завершується ремонт трьох дитячих закладів

Олена Овраменко: На Райдужному завершується ремонт трьох дитячих закладів

З початком навчального року ремонтні роботи у шкільних та дошкільних дитячих закладах не припинилися, а завершуються. До зими поспішають закінчити все те, що розпочинали о теплій порі року. За ініціативою й при наполегливій участі депутата Київради Олени Овраменко, змінюються зараз три дитячі заклади.

-Наприкінці минулого року разом з батьківською громадою ЗОШ № 265 вирішили спробувати втілити у життя давню мрію щодо капітального ремонту шкільної покрівлі, - пише Олена Овраменко у Фейсбук. -  Цьому передували довгі поневіряння, як батьків так і освітян, по кабінетах міських чиновників різного рангу, які в кінці кінців закінчувались лише формальними відписками. При обговоренні проблеми протікання даху по всьому периметру школи, зневірені батьки все ж таки не втрачали надії та просили допомогти із вирішенням цієї болючої проблеми, яка не вирішувалась десятиріччями. Але сьогодні у мене з батьками іншій настрій! Нам вдалося зробити капітальний ремонт покрівлі.  Діти, батьки та вчителі дуже вдячні та задоволені, адже тепер навчальному процесу вологість та сирість у приміщеннях школи не загрожує.

Крім того, продовжуються роботи з капітального ремонту ДНЗ №53 на вулиці Райдужній,17-Б.  Перевірили хід виконання ремонтних робіт та домовились з підрядною організацією про закінчення першого етапу робіт протягом двох тижнів. Маленьким вихованцям садочку подобається новий колір фасаду, вони передавали вітання нашому Меру Віталію Кличку і дякували.

Не забули й про  школу №180. Демонтовано старий та аварійний паркан навколо цього навчального закладу, що на бульварі Перова,21.  Йде встановлення нового та сучасного.