Підступні круасани: рекомендації українцям від головного дієтолога

Підступні круасани: рекомендації українцям від головного дієтолога

Багато хліба, м'яса і кондитерських виробів, але дуже мало овочів. Така динаміка протягом останніх 10 років незмінно спостерігається в раціоні українців.

Найгірше полягає у кількості цукру – ми споживаємо його майже у чотири рази більше за норму. Про це йшлося на конференції про здорову їжу, яка днями відбулася в центрі Києва.

– Головна проблема «тарілки здорового харчування» українців – це надмірна кількість цукру. В цьому плані статистика за 10 років майже не змінилася, –  розповідає голова Асоціації дієтологів України Олег Швець – В середньому українець споживає 93 г. цукру на добу, тоді як ідеальна кількість – 25 г., а верхня межа – 50 г.

Він зазначає, що надлишок цукру провокує порушення обміну речовин, ожиріння, діабет і сердечно-судинні захворювання. Через останні Україна щороку займає найвищі позиції смертності у світі.

Але дієтолог додає, що потреба у повній відмові від цукру не має наукового обґрунтування. І якщо нестримно тягне «на солоденьке», то чорний шоколад вважається найбільш прийнятним вибором.

Крім цього, Олег Швець дає ще кілька рекомендацій, які допоможуть нам бути здоровішими.

1) Більше овочів і фруктів

Українці споживають лише третину від рекомендованої норми овочів і фруктів на день. При цьому овочі містять мало калорій, але багато поживних речовин, вітамінів і мінералів.

– Сезонні та екзотичні фрукти зараз є доступними за ціною. І все ж українці витрачають гроші на нездорові продукти, – додає дієтолог.

Серед овочів українці найбільше люблять картоплю і часто нею зловживають. З одного боку, картопля є чудовим джерелом енергії та калію  його у ній вдвічі більше, ніж у бананах. Але для щоденного раціону картопля не підходить, адже цей овоч досить калорійний і містить багато крохмалю. Тому фахівці радять їсти її лише раз на тиждень.

2) Більше кисломолочних продуктів  і злаків

Молочних продуктів українці споживають небагато. Як правило, надають перевагу твердому сиру та вершковому маслу, надмірне споживання яких шкодить здоров’ю. Тому найкраще для щоденного раціону – це кисломолочні продукти: кефіри, йогурти і закваски.

Загалом молочній їжі краще бути нежирною і без цукру. Тому уважно дивіться склад на упаковці. За статистикою, лише 20% українців переймаються кількістю цукру в молочних продуктах.

А от надто сильну любов до хліба дієтолог пояснює споконвічними традиціями нашої країни. І заразом наполегливо радить замінити звичайний хліб цільнозерновим.

– Хліб – це традиційний для українців продукт на столі. Його використовують як додаток до першої або другої страви, як канапки дітям до школи. Це не погано, але потрібно надавати перевагу хлібу з борошна грубого помелу, – пояснює Олег Швець.

Фахівець також радить включати до раціону харчування більше цільних злаків: гречку, овес, рис, а також насіння.


3) Більше жирів для мозку

Твердження про шкідливість жирів вже давно спростовано науковцями  підкреслює головний дієтолог України:

– Остання інформація свідчить, що низький рівень споживання жирів, включно з тваринними, пов’язаний з більшою захворюваністю та смертністю. Жири особливо необхідні дітям, бо сприяють покращенню розумової діяльності.

Перевагу радять надавати рослинним жирам, зокрема оливковій, соняшниковій, лляній, кукурудзяній оліям. І обирати жирну морську рибу, яка містить велику кількість поживних речовин.

– Морська жирна риба є унікальним джерелом таких речовин, як Омега 3, полінасичені жирні кислоти та вітамін D, – зазначає Олег Швець.

Загалом наш раціон має бути збалансований і різноманітний – це головні елементи здорового харчування.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.