Представники різних країн світу з’їхалися до столиці

Представники різних країн світу з’їхалися до столиці

Найочікуваніша подія року для всіх тих, хто подорожує, хто цікавиться культурою народів світу та вивчає іноземні мови – Фестиваль культур народів світу Outlook World Culture Festival. Представники України, Індії, ОАЕ, Туркменістану, Австралії, Судану, Азербайджану, Аргентини, Таджикистану, Афганістану, Бангладеш, Румунії, Словенії, Гвінеї, Туреччини, Грузії, Німеччини, Чорногорії, Єгипту, Ефіопії, Індонезії, Іраку, Ірану, Казахстану, Узбекистану, Киргизстану, Литви, Лівану, Палестини, Малайзії, Хорватії, Молдови, Японії та іншіх країн показували свої традиційні костюми, пригощали національними стравами та розповідали про свою культуру в Мистецькому Арсеналі.

Напевно найцікавіше було побачити жіночий та чоловічий одяг різних народів. Тут були і хіджаби, і сарі, і сукні, і костюми, і халати...

Так, на локації України можна було взяти участь у виробленні гончарних виробів та ляльки-мотанки з різнотрав’я.

На локації Об’єднаних Арабських Еміратів пригощали зеленою арабською кавою з кардамоном та фініками. Усім охочим жінкам та дівчатам тут також робили традиційний східний макіяж.

На локації Вірменії розповідали про національний наряд та вірменську абетку.

- Вірменська писемність називається айбубен. Абетка містить 36 літер, її було створено у 405 р. н. е. Вірменські жінки люблять яскраві кольори – червоний та жовтий. Національний одяг прикрашають намистом, камінням, – розповіла Джемма, вчителька вірменської мови.

Також тут можна було навчитись вірменській каліграфії. Якщо ви маєте друзів у Вірменії і не знаєте, як їм написати листа, то вам допомагали.

На локації Ефіопії стояла черга з тих, хто хотів спробувати каву цієї країни. Чорношкіра дівчина розливала цей напій усім охочим.

На локації Індонезії можна було сфотографуватися з демоном.

Киргизи пригощали національної стравою – хлібом борсок з медом.  

На локації Палестини Лоліта розповідала про вбрання жінок цієї країни:

- Білі сукні з червоною вишивкою – традиційне вбрання півдня Палестини. Чорні сукні з червоною вишивкою носять на півночі.

Казахи вчили всіх охочих виробляти паперові маки – символ цієї країни.

Також гості заходу мали змогу навчитись правильно зав'язувати хіджаб.

Упродовж заходу проходив святковий концерт. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!