"Територію гідності" презентували родинам Героїв Небесної Сотні

 "Територію гідності" презентували родинам Героїв Небесної Сотні

Родинам Героїв Небесної Сотні презентували результати міжнародного конкурсу «Територія Гідності». Про унікальний досвід щодо організації відкритого конкурсу міжнародного масштабу розповіла координатор конкурсу, в.о. заступника директора Департаменту містобудування та архітектури Анна Бондар у рамках щорічних зборів ГО «Родина Героїв Небесної Сотні», що відбулись у Буковелі. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Під час заходу представники громадської організації ознайомилися з перебігом подій конкурсу, проектами у чотирьох номінаціях, а також процесом обрання переможців. Анна Бондар розповіла учасникам зборів про особливості та принципи формування конкурсного завдання, а також про участь громадськості та фахівців протягом всього періоду роботи над конкурсом.

Кожен учасник заходу отримав диск з повною інформацією про конкурс  «Територія Гідності» та анкету стосовно його результатів. Наразі департамент очікує надходження анкет від представників сімей Героїв Небесної Сотні, аби максимально врахувати їх думку у подальшій роботі.

Нагадаємо, що міжнародний конкурс «Територія Гідності» був оголошений у 2014 році. Він став своєрідною відповіддю на запит громади щодо викликів Революції Гідності. Для участі у конкурсі було подано 478 заявок з 40 країн світу. У результаті до Департаменту містобудування та архітектури надійшло 149 робіт, з яких було обрано переможців у чотирьох номінаціях.

З результатами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті terradignitas.kga.gov.ua.