Для київських школярів влаштували «журналістську вітальню»

Для київських школярів влаштували «журналістську вітальню»

Оксана Гаврилюк, Аліна Микитчик

У Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася журналістська вітальня «Громада, дружня до дітей та молоді» для лідерів учнівського самоврядування, представників молодіжних прес-центрів столиці та вихованців агентства «ЮН-ПРЕС».

На зустрічі презентували громадсько-освітній проект Київський дитячо-юнацький форум «М-18», який відбудеться 28 жовтня на базі Київського Палацу дітей та юнацтва із залучення дітей і молоді до життя суспільства та розвитку їхніх громадянських цінностей через діалоги з представниками влади, депутатами Київради, громадськими лідерами.

Цього року на форумі відбудеться діалог із політиками, дитячі вибори «Партія моєї мрії», на основі парламентських виборів, які будуть відбуватися за рік, також буде велика ігрова зона, дискусія під назвою «Круті діти – круті ідеї».

До молоді завітало чимало  гостей: Голова Всеукраїнського Клубу мерів, координатор офісу реформ у Київській області, екс-мер Славутича, який керував містом упродовж 25 років, доктор економічних наук, професор Володимир Удовиченко, голова Немішаївської селищної ради, радник Міністра молоді та спорту, голова комісії з молодіжної політики та спорту Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, учасник ТОП 10 проекту «Нові лідери» Сергій Замідра, заступник начальника відділу управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків секретаріату Київської міської ради Ольга Журова, начальник відділу  позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Вікторія Ткаченко, координатор Київського дитячо-юнацького форуму М-18Марія Михайленко, голова ГО «Укрмедіа», засновник і координатор блогу КМДА Олег Чеславський, головний інспектор Управління ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Наталія Пастухова; шеф-редактор видання «КиївVласть» Ігор Дармостук, 

Представники громади зазначили, що навіть отримання статусу «Громада, дружня до дітей та молоді» — це вже суттєвий бонус для залучення інвестиційних проектів та партнерів з різних країн. Втім підтвердження цього статусу — це постійна робота ради. Він не дається на весь час та вимагає регулярного підтвердження діями місцевої влади. Під час зустрічі ми почули позицію мерів, але без підтримки міської, обласної ради учні не зможуть втілити свої проекти в життя.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.