Топ-3 ідеї для ефектного макіяжу на Хелловін

Топ-3 ідеї для ефектного макіяжу на Хелловін

Хоч «Хелловін» - це свято не українське, киянам та гостям столиці воно припало до душі, тож цього року люди по-особливому готуються до нього.

Київ поступово перетворюється на місто привидів та зомбі … а отже, аби Ви були в тренді на вечірці чи у клубі, «Вечірка» підготувала для Вас цікаві ідеї макіяжу, які допоможуть Вам створити образ від якого холоне в жилах кров …

Макіяж зі скелетами - тільки для сміливих дівчат

Одним з найпопулярніших образів на Хелловін є  скелет - образ смерті. Якщо Вас не бентежать облізла шкіра та кістки, то цей грим саме для Вас!

Для створення страхітливого макіяжу знадобляться два основні кольори: чорний та білий, та оскільки Хелловін не є конкурсом двійників, «Вечірка» рекомендує розбавити цю класичну палітру й іншими кольорами за Вашим бажанням.

Зла клоуснесса  «Пеннівайз»

У ніч на Хелловін лякатимуть не тільки чудовиська, а й… клоуни.

Здавалося б ніби, що в них такого страшного? Але завдяки Стівену Кінгу, і його легендарному роману «Воно»,  клоун посів своє особливе місце серед усілякої  нечисті.

Героїня коміксів - Wonder Woman

Wonder Woman – особливий персонаж. Він поєднує у собі силу Супермена та чарівність красивої жінки.

Якщо з самого дитинства ви мріяли перетворитися на «Диво-жінку» з улюбленого коміксу, то на Хелловін у Вас чудова нагода!  Головним елементом у її образі є золота корона із зіркою та червоні вуста.

Нагадаємо, моторошний і містичний Київ: 6 екскурсій до Дня всіх святих

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.