Столичних підприємців навчили, як відкрити ресторан чи пекарню

Столичних підприємців навчили, як відкрити ресторан чи пекарню

Як відкрити власний бізнес та швидко його зареєструвати вже рік навчає підприємців державний інформаційний сервіс Start Business Challenge, який напередодні презентував у Києві підсумки своєї роботи. За інформацією засновників сервісу - Офіса ефективного регулювання BRDO, - нині платформа містить вже сотню бізнес-кейсів із покроковими інструкціями, які абсолютно безкоштовно допоможуть кожному бажаючому відкрити власну справу «з нуля».

Згідно статистики порталу Start Business Challenge, протягом року його роботи найбільшою популярністю користувалися кейси з відкриття таких видів бізнесу як кабінет сімейного лікаря, зарядна станція для електромобілів, міні-пекарня, ресторан, курси іноземних мов та дитячий садок. Серед організаційних процедур, які викликали найбільше питань у підприємців,  - створення юридичної особи, реєстрація платника єдиного податку та ФОП, підключення до електромереж та реєстрація касового апарату. Тож портал надає докладні інструкції, як розібратися з усіма цими необхідними документами та процедурами.

-Бізнес розвивається, коли для нього створені сприятливі умови: діють зрозумілі правила на ринку, доступні фінансові інструменти. Сподіваюся, платформа Start Business Challenge стане потужним стимулом для розвитку бізнесу в Україні, адже ЄС приділяє особливу увагу підтримці зусиль для покращення бізнес-клімату в країні, - відзначив керівник організаторів зустрічі Start Business Challenge 2018 в рамках Європейського тижня підприємництва - проекту FORBIZ в Україні - Маттіас Хальдер.

Щоб обговорити проблеми, які стають на шляху українського підприємця, на зустріч зібралися представники бізнес-спільноти, державних органів, міжнародних організацій та фінансових установ.

Багато учасників – діючі приватні підприємці – прийшли на Start Business Challenge 2018  для того, щоб задати конкретні питання державним службовцям, від яких залежить реєстрація їх справи, чи представникам банків, які можуть надати реальні гроші для її старту. Спеціально для них про програми підтримки підприємництва розповідали Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, заступниця директора Департаменту промисловості і розвитку підприємництва КМДА Наталія Кондрашова, заступниця Голови Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк, представники державних «Ощадного» та «Приват» банків.

Надихаючими історіями зі створення власного бізнесу з гостями поділилися такі успішні підприємці як керуючий партнер технопарку UNIT.city Максим Бахматов, засновниця StartUp Ukraine Анна Петрова та засновник Veterano Group Леонід Остальцев.

А партнери заходу станціях із консультування надали підприємцям юридичні та фінансові консультації.

Нагадаємо, прозорий Київ: столиця отримала «срібло» в інвестиційному рейтингу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.