Вертолітний майданчик Януковича віддали Києву

Вертолітний майданчик Януковича віддали Києву

Конгресно-виставковий центр «Парковий», так званий вертолітний майданчик Януковича, офіційно перейшов в управління міста. Про це сьогодні повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Безпосередньо управління буде здійснюватися комунальним підприємством «Центр організації дорожнього руху». Микола Поворозник окремо нагадав, що наразі будівля КВЦ «Парковий» під арештом у рамках кримінального провадження.

– Ми не збираємося скасовувати заплановані у КВЦ «Парковий» заходи. Ми змінюватимемо негативний імідж цього об’єкту, проводитимемо загальноміські заходи та зробимо об’єкт відкритим для громади. Тобто в управлінні буде присутня, як економічна, так і соціальна складова, – зазначив перший заступник голови КМДА.

За його словами, у подальшому місто очікує від органів прокуратури завершення існуючих кримінальних проваджень і прийняття відповідних рішень стосовно об’єкту.

– Після цих процедур місто готове отримати об’єкт повністю або частково у власність, – наголосив Микола Поворозник.

Нагадаємо, починаючи з 2014 року Генеральна прокуратура та прокуратура столиці здійснюють розслідування у кримінальних провадженнях за фактом зловживання службовим становищем та розтрату бюджетних коштів, зловживання владою стосовно власника «Паркового» – ТОВ «Амадеус Ко» та колишніх посадових осіб КМДА. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.