Під Києвом дадуть бій Хелловіну

Під Києвом дадуть бій Хелловіну

27 і 28 жовтня Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує дати бій Хеллоуіну, а заодно і «вшанувати» наших персонажів - героїв казок з дитинства і давньослов'янської міфології.

Приїхавши до Князівства «Київська Русь» гості потраплять в справжнє живе середньовічне місто з масивними оборонними спорудами, княжими трибунами, садибами древніх киян, ярмарком майстрів, Княжою стайнею, де з усього світу зібрані коні унікальних історичних порід.

Але на цьому святі не будуть «піарити» типових персонажів Хеллоуїну - зомбі, відьом в загострених капелюхах, звичних для західної культури. Вся місцева «нечисть» буде автентичною, що ніби то прийшла з давньослов'янської міфології, з народних переказів та легенд. І кожен гість Древнього Києва зможе від душі повеселитися і подружитися зі знайомими нам з дитинства персонажами. Ці колоритні «антигерої» запросять відвідувачів сфотографуватися з ними та взяти участь в давнослов’янських ігрищах і забавах.

Крім героїв давньослов'янської міфології гості Князівства зустрінуться з персонажами казки «Аліса в країні чудес» - Божевільним Шляпником, Чеширським Котом, Кроликом і самою Алісою. В ході театралізованих постановок все вони будуть протистояти силам зла. І нехай гостей не лякає зустріч з вершником Апокаліпсису, лісовиком і перевертнями. Добро переможе зло. І можна бути впевненим, що Кінні лучники здолають латника - ведмедя, прекрасна слов'янка зможе зняти чари з перевертня, Аліса переможе Пітьму, а всі злі чари згорять у вогні.

Крім «міфічної» битви добра зі злом гостей Князівства чекають і битви реальні. Адже в суботу та неділю пройде Міжрегіональний турнір з середньовічного бою «Витязь Київського Дитинця». Відважні воїни-спортсмени вдягнуть лицарські обладунки, візьмуть до рук справжню середньовічну зброю та зійдуться у відчайдушних поєдинках за вихід до фіналу. Етапи цього турніру проходять в Древньому Києві протягом року і завершаться фінальними боями 24 листопада. Ці повноконтактні бої будуть по-справжньому видовищними, адже переможці фіналу будуть захищати честь України на Чемпіонаті світу з середньовічного бою «IMCF», що пройде 16-19 травня 2019 року в «Парку Київська Русь»!

Також відвідувачі побачать перлину Древнього Києва - живу колекцію коней рідкісних історичних порід, які були зібрані з усього світу в Княжої стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже вони були завезені в нашу країну в єдиному екземплярі.

Ці прекрасні тварини зможуть здивувати не тільки своїм екстер'єром. Всі вони постійно тренуються, щоб сприймати участь в шоу-програмах і змаганнях з історичних кінних бойових мистецтв. Не дивно, що кінний театр Древнього Києва запрошують до участі в різноманітних заходах, які проходять як в Україні, так і за її межами.

27 і 28 жовтня коні будуть повноправними учасниками розваг, беручи участь у виступах разом з акторами-каскадерами кінно-трюкового театру. Вони покажуть свої вміння і вразять глядачів бездоганним виконанням номерів розважальної програми.

З наближенням зими коні повертаються зі своїх гастрольних подорожей в Княжу конюшню в Древньому Києві. Тому саме тепер гості Князівства можуть побачити цю «живу колекцію» в повному складі! Кожен відвідувач зможе підійти до коней, погладить їх, сфотографуватися і проїхатися верхи або в екіпажі.

Приїхавши в Князівство Київська Русь, відвідувачі зможуть прогулятися вуличками середньовічного міста, зайти в гості до його мешканців, відвідати музеї та експозиції, політати на канатному спуску «Політайло» і швидкісний гірці «Змій Горинич», постріляти з лука, викарбувати монету «на щастя» , відвідати майстер-класи з народних ремесел та середньовічних танців. Ці та безліч інших занять допоможуть повністю зануритися в атмосферу Київської Русі на тисячу років назад.

Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» розташований у Київській області, Обухівському район, селі Копачів.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 150 грн., для пенсіонерів та студентів - 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., для дошкільнят - безкоштовно.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі», згідно з розкладом на сайті.

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.