Киянам подарували нові машини для ліквідації аварій

Киянам подарували нові машини для ліквідації аварій

В останню неділю жовтня в Україні відзначають День автомобіліста. З цієї нагоди Київводоканалу подарували три нові аварійно-відновлювані машини українського виробництва. Вартість однієї – 2,4 млн грн.

Голова правління, генеральний директор Київводоканалу Дмитро Новицький підкреслив, що така техніка дозволить щомісяця економити до шести тисяч гривень за рахунок скорочення витрат на пальне. Також використання таких машин скоротить час ліквідації аварій. Щодоби такі машини їздять на понад 30 аварій. Також нові машини укомплектовані таким чином, що непотрібно виїжджати на ліквідацію аварії 2-3 автомобілям.

- Такі машини більш сучасні, ніж вже існуючі. Вони укомплектовані сучасним обладнанням, зроблені з матеріалу, який дозволить їх використовувати багато років. Кількість аварій, на жаль, збільшується і парк наших аварійних машин застарів. Тому необхідні заміни. Щороку ми маємо замінювати  приблизно 40 одиниць техніки, а можемо на сьогодні фінансувати заміну до 10 одиниць.

Дмитро Новицький запросив водіїв на роботу до підприємства. Працівникам обіцяють медичне страхування та зарплату від 5,5тис. до 8тис. грн. На даний час на підприємстві працює 612 водіїв.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.