У столиці працюватимуть інспектори паркувального простору

У столиці працюватимуть інспектори паркувального простору

Так, у Києві при Департаменті транспортної інфраструктури буде створено відділ інспекторів паркувального простору (попередній склад – 137 осіб). Його співробітники будуть службовцями муніципалітету та отримуватимуть заробітну плату як держслужбовці (десь 12 тис грн), про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Оксана Величко.

- Для інспекторів будуть складені маршрути переважно по центральних вулицях міста. Інспектор буде рухатися (невідомо як: на автомобілі чи пішки?) з інтервалом по 10 хв і робити фото з прив’язкою до нерухомих об’єктів. Через 10 хвилин – повторна фіксація, для можливості накладення штрафу (після 10 безкоштовних хв). Фіксація здійснюватиметься за допомогою спеціального планшету, штраф виписуватиметься за електронним підписом. Кожне паркування буде сплачуватися з прив’язкою до державного номерного знаку у кілька способів: смс, через спец програми, через паркомат, через купівлю відповідного талону/абонемента.
Віднині КП Київтранспарксервіс відповідатиме лише за облаштування та утримання паркувальних майданчиків, розмітку, нічне паркування тощо.
Розпорядження про впровадження АСКОПу (автоматичної системи контролю оплати паркування) знаходиться на погодженні Департаментів КМДА (узгоджуються технічні вимоги). Далі буде розпочато процедуру тендера на закупівлю за бюджетні кошти. Попередньо, тендер триватиме щонайменше 3 місяці, тобто ЩОСЬ відбудеться не раніше ніж на лютий - березень 2019 року. Наразі, на закупівлю АСКОПу в бюджеті закладено 10 млн грн.
Порядок примусової евакуації теж наразі напрацьовується. РПР Київ пропонує Департаменту транспорту КМДА свою експертну допомогу у перегляді напрацьованих документів: порядку примусової евакуації, технічних вимогах до АСКОПу, положенні про підрозділ – інспекторів паркувального простору та ін.,
- йдеться у повідомленні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.