Навігатор на 26-те жовтня: куди піти у Києві

Навігатор на 26-те жовтня: куди піти у Києві

Вечір мистецький: «Еволюція: маски Торресової протоки»

Посольство Австралії в Україні, Національний музей Австралії, Міністерство закордонних справ та торгівлі Австралії, культурний центр Gab Titui запрошують на вражаючу експозицію. Вона складається з 26 графічних панелей (фотопанно), відвідувачі матимуть змогу побачити карту і фото островів Торресової протоки, дізнатися про місію культурного центру Gab Titui, дізнатися більше про ритуальні маски і дістати інформацію про їхніх творців – представників корінного населення.

Коли: о 16:00

Де: Музей Ханенків, «Східна колекція», вул. Терещенківська, 17.

Вхідний квиток: 27 грн дорослі, 15 грн студенти, 7 грн пенсіонери та школярі

Вечір з особливим змістом: Київський тиждень критики

Киян запрошують на 2-й «Київський тиждень критики» – кінофестиваль, який знайомить українських глядачів з найкращими новими фільмами, обраними професійними українськими кінокритиками.  Програма та розклад: http://kcw.com.ua/ua/program.htm

Коли: 26 жов at 11:00 – 1 лис at 21:00

Де: кінотеатр «Жовтень»

Квитки: 42 грн на денні покази та 95 грн – вечірні.

Вечір музичний: «Гармонія контрастів»

Киян запрошують на вечір витонченої музики в Національний будинок камерної та органної музики. У програмі: Вівальді, Бах, Форе, Глазунов, Прокоф'єв, Бакалов, Косенко, Петриненко. Виконують заслужені артисти України: Назарій Пилатюк (скрипка), Ірина Харечко (орган), Сергій Андрощук (тенор) та Тетяна Войтех (фортепіано).

Коли: о 19:30

Де: Національний будинок органної та камерної музики України, вул. Велика Василькiвська, 77
Вартість: від 50.00 до 300.00 грн.