Тетяна Меліхова про те, куди у Києві зник соціальний хліб

Тетяна Меліхова про те, куди у Києві зник соціальний хліб

Як повідомляє депутат Київради Тетяна Меліхова, на її депутатське звернення щодо відсутності в кіосках хліба за фіксованими цінами для верств населення, яким допомагає держава, отримала відповідь, про що й розказала у Фейсбук.

Із допису депутатки дізнаємося, що «інвестиційний договір з ПрАТ "Київхліб" про реалізацію хлібобулочних виробів за нижчими цінами був укладений всього на 3 роки. Подальші роки МАФи торгуватимуть за комерційними цінами, і незрозуміло чим, оскільки частина з них працюють під торговою маркою "ШтрудельОк"».

-Кіоски почали працювати не одночасно, бо як ви пам'ятаєте, їх встановлювали в місцях, які не відповідали нормам благоустрою, а потім переставляли, - пише Тетяна Меліхова. - А тому, строк закінчення угоди на продаж соціального хліба у всіх кіосків закінчувався в різний час. Тому десь "соцхліб" можна було купити, а десь - ні. На даний момент, в Києві є всього 20 кіосків, де все ще можна придбати хліб за нижчими цінами. Але й вони продаватимуть його лише до кінця 2018 року.

Натомість, заспокоюють в КМДА, покупцям пропонують оформити дисконтні картки, які даватимуть знижку на купівлю хліба у розмірі 20%. Хтось з Вас вже пробував отримати таку дисконтну картку?