Моторошний і містичний Київ: 6 екскурсій до Дня всіх святих

Моторошний і містичний Київ: 6 екскурсій до Дня всіх святих

До Києва вже підкрадається найстрашніше свято року – Хелловін, яке відзначають 31 жовтня. А це означає, що вже зовсім скоро настане день свавілля нечистої сили, духів і привидів. Тож, якщо ви не збираєтесь обмежуватись тільки стравами з гарбуза, ми підготувати для вас 6 містичних екскурсій столицею.

Відьми, магія, підземелля, полювання на привидів… Обирайте, чого ви боїтеся найбільше та одягайтесь тепло і… моторошно!

Місто відьом.

Це найпопулярніша екскурсія про магію та відьмацтво. Ви дізнаєтеся, де у Києві Лисі гори і в чому особливість української магії, про древніх відьом і сучасних язичників, а також багато цікавого про місця, які здавалися знайомими. До того ж, вам розкажуть чим особлива справжня українська магія, що охороняє Михайлівський монастир, що не так з пам'ятником Володимиру Великому? І найголовніше: де правда, а де - вигадка? Обмеження 14+.

Коли: 27 жовтня о 16.30 (2,5-3 години).

Де: початок біля метро «Контрактова площа» під церквою Богородиці Пирогощі.

Вартість: 200 грн.

Підземний Київ.

Екскурсію в одну з найдовших і заплутаних підземних систем Києва. Система дренажних штолень (ДШС) «Аскольдова» - це цілий лабіринт, виритий в товщі схилів над Дніпром. Це підземелля складається як із старовинних ходів, побудованих ще за часів Російської імперії, так і з нових фрагментів. Тут знаходиться гігантська шахта глибиною 33 метри. А ви побуваєте на дні цієї шахти,

Коли: 28 жовтня о 12:00 (2-2,5 години).

Де: на виході станції метро «Арсенальна» (поруч з гарматою).

Вартість: 170 -200 грн.

Лиса гора: міфи, легенди, портали.

Екскурсія по легендарній Лисій горі, що на Видубичах. Ця екскурсія повідає вам не тільки про історичну, явну сторону місцевості та події з нею пов’язаних, а й про неявну, містичну, легендарну її сторону. Ви дізнаєтеся про історію Лесогорського форту, побачите його коридори і споруди, почуєте різні історії про минуле. Відчуєте відьомські місця. На сьогодні «Лиса гора» є парком і місцем відпочинку різного роду містиків і шукачів пригод…

Коли: 26 жовтня 2018 о 18:00 (близько 3 годин).

Де: на виході з метро «Видубичі» (вихід зі сторони автовокзалу біля самих сходів).

Вартість: 300 грн.

Містичний Київ.

Випробувати свою витримку та відчайдушність ви зможете під час вечірньої мандрівки «Містичний Київ». Обов’язковий реквізит прогулянки – ліхтарики, адже маршрут пролягатиме повз занедбане кладовище. Також ви підніметесь на славнозвісну Лису гору – місце з особливою, таємничою енергетикою; прогуляєтесь Андріївським узвозом, побачите язичницьке капище, побуваєте на Замковій горі. А на тих, хто вдягнеться у найоригінальніше вбрання до Хеловвіну, чекає приємний бонус!

Коли: 31 жовтня о 18:30 – 23:00.

Де: біля станції метро «Палац Україна».

Вартість: 300 грн.

Магія волхвів. Прогулянка дохристиянським Києвом

Чи багато ви знаєте про релігію та магію давніх слов’ян? Про дохристиянські вірування русів достовірних відомостей досить мало, зате багато сучасних міфів та домислів. Серед надсучасних київських будівель ви побачите справжнього слов’янського ідола, таємні язичеські знаки, древні капища. Дізнаєтеся про великих богів і маленьких, силу та слабкість волхвів, роль князів у язичництві, та про справжню руську магію.

Коли: 27 жовтня о 12:00 (2-2,5 години).

Де: Софіївська площа, біля пам'ятника Б. Хмельницькому.

Вартість: 150 грн.

Пішохідний квест «Мисливці за привидами».

У Києві пройде щорічний міський квест на Хеловін від «Замкнені». Нечисті сили вже поспішають до Києва, щоб зіпсувати нам День усіх святих. Хочете допомогти звільнити місто від злих духів? Скоріш збирайтесь на пішохідний квест. У кожній команді може бути від 2 до 5 чоловік. Для гри потрібний смартфон з виходом в інтернет (бажано кожному гравцю, проте достатньо і одного смартфону на команду). Довжина маршруту близько 5 кілометрів.

Коли: 27-28 жовтня з 11:00 до 17:00.

Де: Михайлівськая площа.

Участь безкоштовна.

Нагадаємо, ніч всіх святих: де налякають у Києві.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.