Михайло Буділов про скандал з деревами: Свобода точно не подарує злочинцям отруєння сосон на Лісовому масиві

Михайло Буділов про скандал з деревами: Свобода точно не подарує злочинцям отруєння сосон на Лісовому масиві

Як повідомляє голова Деснянської районної організації ВО «Свобода», депутат Київради Михайло Буділов, скандал з «отруєнням» живих та здорових дерев набуває нових обертів. "Свобода" не подарує злочинцям смерті дерев.

-Разом із депутатами-свободівцями Андрієм Іллєнком, та Іваном Картавим ми завітали на нараду щодо скандального знищення дерев вздовж Броварського проспекту та вулиці Кіото, - пише Михайло Буділов.- Вимагаємо від поліції знайти і покарати винних, а не прикривати злочинців! Адже, поліція не побачила факту злочину у масовому знищенні дерев на Лісовому масиві.

У свою чергу «Київзеленбуд» б’є на сполох. Комунальне підприємство повідомило, що у період з червня по серпень лісівники Дарницького ЛПГ почали помічати масове всихання частини соснових насаджень у кварталі № 57 Дніпровського лісництва на площі 1 га. Загалом було помічено до 300 уражених дерев.
Протягом жовтня проводився детальний огляд кожного дерева. В результаті були виявлені механічні отвори на стовбурах пошкоджених дерев, ймовірно від свердла дрилю, які були замасковані речовиною схожою на пластилін.

З метою встановлення осіб причетних до масового відмирання дерев на території лісового кварталу №57 Дніпровського лісництва і притягнення їх до відповідальності, згідно з чинним законодавством України, було направлено лист у Деснянське УП національної поліції (від 10.10.2018 № 569).

Є версія, що знищення сосен на даній ділянці були вчинені для того, щоб звільнити території від лісової рослинності з подальшим захопленням земельної ділянки невідомими порушниками для тих чи інших потреб.

-Тут буде ліс й ніякої зміни призначення ділянки не може бути - заявив народний депутат України, свободівець Андрій Іллєнко під час обстеження ділянки між Броварським проспектом та вул. Кіото біля метро "Лісова".

Як з'ясували депутати, поліція досі не порушила кримінальне провадження за цими фактами, хоч інформація про пошкодження дерев до них надійшла давно.

-Очевидно, що поліція не зацікавлена у розслідуванні цього злочину, саме тому Андрієм Іллєнком буде направлене депутатське звернення до правоохоронних органів, - повідомляє Михайло Буділов.