Невідомі вчинили замах на комунальників під час проведення аварійних робіт

Невідомі вчинили замах на комунальників під час проведення аварійних робіт

Спецтехніку аварійної бригади КП «Київтеплоенерго» пошкодили під час ліквідації аварії на тепломережі. Інцидент стався о півночі у провулку Бехтерівський, 10.

У цей час за адресою працювала аварійна бригада «Київтеплоенерго», щоб відновити мешканцям навколишніх будинків гаряче водопостачання та включити опалення. Невідомі жбурнули в аварійну бригаду камінням. На щастя, ніхто із працівників та перехожих не постраждав. Утім, розбито лобове скло екскаватора, через що аварійна бригада була змушена призупинити свою роботу. Була викликана слідчо-оперативна група поліції та складено протокол.

Варто зазначити, що нові екскаватори, які нещодавно придбали для комунального підприємства за кошти міської громади, коштують понад 3 млн грн за одиницю. Тепер екскаватор потребує ремонту й не може бути задіяний в усуненні пошкоджень мереж: заміна лобового скла обійдеться у близько 18 тис. грн.

Ремонтні роботи за адресою: пров. Бехтерівський, 10 відновлені. Станом на сьогодні ліквідація пошкодження за цією адресою завершується. Теплоенергетики замінили більше трьох метрів зношеного трубопроводу. Вже найближчим часом споживачам відновлять гаряче водопостачання та ввімкнуть опалення.

Нагадаємо, спеціалісти КП «Київтеплоенерго» працюють і будуть працювати у цілодобовому режимі. Для блага киян.