Навігатор на 25-те жовтня: куди піти у Києві

Навігатор на 25-те жовтня: куди піти у Києві

Подія дня: Київський музейний форум

25–26 жовтня 2018 року в Музейно-виставковому центрі «Музей історії міста Києва» відбудеться Київський музейний форум – культурно-мистецький захід, який об’єднає музейних працівників Києва, багатьох регіонів України та іноземних фахівців. Перший Київський Музейний Форум проводиться із метою активізації музейної справи в Україні, сприятиме обговоренню нагальних проблем та пошуку шляхів їхнього вирішення, обміну досвідом, впровадженню сучасних технологій та формуванню іміджу сучасного музею.
Тема Київського Музейного Форуму – «Сучасний музей: консервативність чи інновації?»

Літературно-музичний вечір «50 років без Леоніда Кисельова»

Леонід Кисельов – не тільки видатний поет, що назавжди залишився молодим і поет передовсім для молодих.  Він – одна з київських легенд, у якій живе час і повчальний зміст.  А ще – Кисельов, безперечно, «найкиївськіший» поет із усіх, кого ми знаємо. Про феномен Леоніда Кисельова говоритимуть його рідні, близькі, приятелі й відомі майстри слова.  До участі запрошені: Вадим СКУРАТІВСЬКИЙ, Іван МАЛКОВИЧ, Сергій БОРЩЕВСЬКИЙ, Людмила ЛЄМЄШЕВА, Ольга ПЕТРОВА, Вікторія БОЛОТІНА-НАГАЙЧУК, Валерій КОРНЄЄВ, Наталя ОВЧАРУК та ін. Ведучий: Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

Коли: о 17:00
Де: вул. Б. Хмельницького, 11 (метро «Театральна»).
Вхід вільний.

Вечір театральний: «Погані дороги»

Сцена 6 представляє головну прем’єру сезону «Погані дороги». Це шість історій про життя і війну. Це нова п’єса Наталі Ворожбит (авторки сценарію фільму «Кіборги»; п’єс «Вій.Докудрама», «Зерносховище»). Режисерка Тамара Трунова («Саша, винеси сміття» – краща вистава 2017 року за версією критиків; «Близькість»; опера «Дідона та Еней»). Війна на сході України – це не лише вибухи, обстріли та імена загиблих. За її лаштунками, по обидва боки фронту триває життя (не)звичайних людей, яких поєднали розбиті дороги Донбасу…

Коли: о 20:00

Де: «Сцена 6», вул.. Васильківська,1

Вартість: 450 грн.

Вечір дискусійний: Доба соцмереж і виклики мережевого суспільства

Сьогодні відбудеться дискусія з нагоди виходу книги «Площі та вежі» Ніла Ферґюсона. Спікер: Валерій Пекар, український підприємець і громадський діяч, викладач Kyiv-Mohyla Business School, співзасновник Візійний проект «Нова Країна».

Коли:19:00

Де: клуб «Наш формат», пров. А. Горської, 5

Вхід вільний

Вечір в кіно: «Моє покоління»

Киян запрошують на перегляд документального фільму «Моє покоління». Про найцікавіші моменти шістдесятих розповідає Майкл Кейн — зірковий актор, що застав розквіт нової британської культури. Фільм складається з рідкісних кадрів та сучасних інтерв’ю головних зірок тодішньої арт-сцени: Міка Джаггера, Джона Леннона, Твіґґі та Маріанне Фейтфулл. «Моє покоління» — це історії людей, що зробили Лондон культурною столицею 20 сторіччя. Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами!

Коли: о 19:00

Де: культурний центр «Кінотеатр «Київ», вул. Велика Васильківська, 19,

Вартість:80 грн.

Прогноз погоди від Український гідрометцентр

#штормовепопередження - так починається прогноз погоди на 25-те жовтня. Уночі у Києві дощ, удень - хмарно. Температура повітря вдень - 6-9 градусів непевного тепла.