Відома американка намалювала мурал на стіні фабрики Roshen в Києві

Відома американка намалювала мурал на стіні фабрики Roshen в Києві

Іменита американська художниця також відома в світі як "перша леді графіті" Lady Pink створила мурал на будівлі київської фабрики Roshen.

Поруч зі станцією метро "Деміївська" є складовою майбутнього "великого ребрендингу" компанії. Там готуються до кінця 2020 року представити киянам громадський простір Roshen Plaza з фонтанами.

Видання The Village Україна поспілкувалося з художницею. За відомим ніком ховається мешканка Нью-Йорку Сандра Фабара. Вона розповідає, що перш ніж створити київський мурал, вона досліджувала традицію цих вуличних полотен, тобто які раніше мурали малювали в Києві. 

Київська робота художниці вирізняється яскравими кольорами, "притаманними графіті-художникам з Нью-Йорка. Також Lady Pink намалювала українку, соняшник, споруди фабрики та корову. Це все, що у художниці асоціювалось з Україною та шоколадом", - йдеться в публікації.

Саме так бачить збірку стереотипних образів про Україну відома американська художниця Lady Pink

Безперечно, оскільки замовлення було приватним, то на полотні читається назва замовника, Roshen.

Сандра Фабара отримала прізвисько "Перша леді графіті", тому що була однією з перших жінок, які розмальовували стіни у метро Нью-Йорка на початку 1980 років. Роботи художниці представлені в музеї американського мистецтва Вітні, в музеї мистецтва Метрополітен, у Гронінгенськиму художньому музеї в Нідерландах.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.