Кияни прийшли у центр міста зі своїми вимогами

Кияни прийшли у центр міста зі своїми вимогами

Сьогодні у центрі столиці проходять одразу декілька акцій проти підвищення тарифів. Так, під Кабміном ВО «Свобода» влаштувала мітинг.

Народний депутат Андрій Іллєнко зазначає, що зупинити підвищення тарифами можна у два способи: масовими протестами та зміною влади на виборах.

- Глобальна проблема є в політичному керівництві України, яке за ці 5 років замість того, щоб проводити реальні зміни в економіці, проводило зовсім інші речі. Сьогодні вони розповідають, що ціна на газ є ринковою. Як вона може бути ринковою, якщо в нас нема ринку газу? Як вона може бути ринковою, якщо вони її адміністративно встановлюють? Давайте, хай Кабмін встановить ціну на цибулю. Ця цифра взята зі стелі. Вони розказують, що це вимога МВФ. Але вибачте, МВФ не вимагав він нас якихось конкретних дій. Він вимагав, щоб в Україні не було дефіциту бюджету. А як уряд це робитиме -  проблеми уряду. І те, що вони підписали Меморандум з МВФ з такими пунктами, то це результат їх домовленості з МВФ. Вони не змогли відстояти наші інтереси. Як можна говорити про імпортну ціну на газ, якщо у нас більшість газу, який зараз використовується, - це наш український газ.

Під час акції проходить невеличкий перфоманс - активіст гріється біля буржуйки. У такий спосіб націоналісти показали, що незабаром в українців закінчиться можливість сплачувати по тарифах, і їм буде по кишені лише забезпечувати себе теплом самостійно.

- Ми вирішили уявити, яке майбутнє пересічного українця з такою політикою. Єдине, що нам скоро залишиться, –  грітися буржуйками. І топити дровами. І те, враховуючи, якими темпами знищуються українські ліси, у нас і тієї розкоші скоро не буде, - пояснюють активісти.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України офіційно оголосив про підвищення тарифів на газ для споживачів на 23,5%.

Під Адміністрацією Президента України також проходить мітинг проти підвищення тарифів. Організатор – «Батьківщина».