Наймасштабніша виставка фіалок відкривається у Києві

Наймасштабніша виставка фіалок відкривається у Києві

24 жовтня відбудеться відкриття виставки фіалок та інших кімнатних рослин.   Виставка називається «Рандеву в кафе Сент-Поль» та проводиться щорічно в жовтні. Назва виставки пов'язана з бароном Сен-Полем, який відкрив природні види фіалок, і на честь якого узамбарська фіалка і отримала свою другу ботанічну назву - сенполія.

У виставці братимуть участь колекціонери і селекціонери фіалок з усіх куточків України - Києва, Одеси, Черкас, Сум, Вінниці, Нікополя, Чернігова, Хуста, Фастова. У виставці братиме участь понад 20 колекціонерів.

В рамках події будуть представлені понад 5000 сортів квітучих фіалок та інших кімнатних рослин. Також будуть представлені новинки селекції - нові сорти, які селекціонери вивели спеціально для виставки. Деякі сорти отримають назву прямо на виставці. Так само відвідувачі зможуть ознайомитись з найкрасивішими фіалками - призерами суддівства.

Протягом всієї виставки буде працювати безкоштовний консультаційний центр, де любителі квітів зможуть отримати всю необхідну інформацію по посадці, догляду та захисту кімнатних рослин. 

Вхід безкоштовний.

Коли: 24-28 жовтня, з 10:00 по 18:00
Де: вул. Богдана Хмельницького 15 (Національний природознавчий музей НАН України, Археологічний музей), м. Театральна

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.