Навігатор на 24-те жовтня: куди піти у Києві

Навігатор на 24-те жовтня: куди піти у Києві

Презентація дня: муніципальна соціальна Мережа «Спільно»

У столиці запустять нову Інтернет-платформу для діалогу та консультацій між державною адміністрацією та громадянським суспільством (Муніципальна Соціальна Мережа «СПІЛЬНО»). Серед набору функцій мережі – можливість створити персональну сторінку організації, вести власний блог, інформувати учасників про свою активність, а згодом запропонувати ініціативу, ідею, проект, пропозицію, знайти однодумців, партнерів, волонтерів, спонсорів, отримати консультацію від представників влади та багато іншого.

Детальніше: https://spilno.org/technologies/municipal-social-network

Вечір літературний: «Троянди за колючкою» Ірини Агапєєвої

Видавництво «Брайт Букс» і книгарня «Буква» запрошують на презентацію роману-одкровення «Троянди за колючкою Сповідь про жіночу тюрму» відомої письменниці Ірини Агапєєвої. Її автобіографічний роман - унікальний, написаний письменницею, що побувала за ґратами, а сама історія на сто відсотків реальна, пережита самою авторкою. Модеруватиме захід головна редакторка сайтів WoMo.ua та ZZA.delo.ua Тетяна Касьян.

Коли: 18.30

Де: у книгарні «Буква», вул. Богдана Хмельницького, 3Б, 2 поверх.

Вхід вільний.

Вечір театральний: «Схід-Захід»

«Схід-Захід» – це п’ять п’єс, написаних підлітками в рамках проекту Class Act: Схід-Захід. Підлітки пишуть п’єси. Підлітки зі сходу і заходу України. Вони пишуть про світ, що їх оточує. Про свої страхи і сподівання. Про свою, вже таку жорстку дорослу реальність, і про найпотаємніші, ще такі дитячі мрії. Як живе дівчинка з містечка Клесів, де незаконний видобуток бурштину — єдиний спосіб заробітку? Чи знайде порятунок від тіней і страхів війни хлопець з Донбасу в мирному Харкові? Як навчитися говорити, а ще важливіше – чути інших людей, аби самому стати більшою Людиною?

Коли: о 19:00

Де: Театр «Актор», вул. Велика Житомирська, 40,

Вартість: 100-250 грн.

Вечір в кіно: «OLDSCHOOL.doc»

  З 24 жовтня Світлана Зінов'єва в лобі Довженко-Центру розпочне кінозустрічі OLDSCHOOL.doc, присвячені документальним фільмам про культових режисерів. Як знімати кінорежисера? Чи доречно зробити портрет по-своєму? Або це ризиковано?  Відповіді на ці запитання можна буде почутити під час своєрідного майстер класу. Сьогодні аналізуватимуть фрагменти розмов з Жан-Люком Годаром (Morceaux de conversations avec Jean-Luc Godard).
Коли: о 19:00

Де:  Довженко-Центр : Dovzhenko Centre, вул. Васильківська 1

Вхід вільний

Відкриття Другого Міжнародного Форуму фотографії Kyivphotoweek

Фонд сприяння розвитку мистецтв Art Spatium Foundation, Tuzov Gallery та Tumasoff Gallery представляють Другий Міжнародний форум фотографії KyivPhotoWeek 2018.
Цьогорічна тема форуму "Human.Enviroment" - про людину та середовище, в якому вона живе. В експозиції візмуть участь більш як 50 українських та зарубіжних фотографів. Метою щорічного Форуму є популяризація фотографії в Україні, формування комерційного попиту на українське фотомистецтво.
Коли: о 19-00.

Де: виставковий центр Toronto-Kyiv, вул.. Велика Васильківська, 100

Вхід вільний

Прогноз погоди від Український гідрометцентр

24 жовтня, похмурий, дощовитий та вітряний день.
Температура вночі 4-6° тепла, вдень 6-8°.