Киянам нагадали, як зараз зайти до мерії: лайфхак

Киянам нагадали, як зараз зайти до мерії: лайфхак

Нині на першому поверсі Київради і мерії триває ремонт, саме тому вхід тимчасово перенесли.

Поки центральний вхід зачинено, відвідувачі заходять через ворота зі сторони ЦУМу.

Про це розповів керівник справами секретаріату в Київраді Ігор Хацевич. Коментар з’явився в якості спростування поширеного фейку, що міська влада намагається відгородитися від громадян.

- Ми працюємо над тим, щоб перетворити перший поверх на відкритий публічний простір за найкращими європейськими зразками, - пише Хацевич.

Водночас і під час ремонту вхід на перший поверх, у Колонну залу та їдальню, є вільним і не потребує оформлення перепустки. Він додає, що доступ до інших приміщень та кулуарів сесійної зали відбувається за умови отримання в бюро перепусток відповідної тимчасової перепустки. 

- Після ремонту Київрада має стати затишним місцем, де громадяни можуть легко і без зайвої метушні подати заяву чи звернення, провести цікаві заходи і т.д. – уточнює Хацевич.

Нагадаємо, архітектори показали, який вигляд матиме майбутній публічний простір у київській мерії. Новий публічний простір має стати відкритим – мінімум внутрішніх стін і інших бар'єрів, автоматичні двері, гарне освітлення тощо. За попередніми даними "Вечірки", оновлення Київради та КМДА триватиме до кінця року.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Фото: архітектурна компанія АІММ