Киян обурили торговці, що кинули мішки з нутрощами риби на вулиці

Киян обурили торговці, що кинули мішки з нутрощами риби на вулиці

Як повідомляють мешканці Оболонського району, крім того, що на вулицях незаконно й антисанітарних умовах продають прісноводну рибу, торговці ще й нахабно залишають після себе страшний бруд. На фото, що  зроблені мешканцями Мінського масиву  -  нечистоти, що залишилися після торговців –вандалів. Вони патрали рибу перед продажем просто на вулиці й кинули нутрощі на тротуарі в мішках. Кияни повідомили про це у контактний центр 15-51.

Але є ще одна служба, куди слід повідомляти про незаконну торгівлю водними біоресурсами.

Як повідомляє начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін, інспектори підрозділу рибоохорони ведуть боротьбу з браконьєрами не тільки на воді. А й на суші – на вулицях міста перевіряють документи у торговців, що продають рибу.

-  Під час проведення рибоохоронних рейдів у місцях торгівлі,  рибоохоронний патруль Київщини вилучив 35,5 кг незаконних водних біоресурсів, - пише Володимир Мухін у Фейсбук. - Порушення зафіксовані у Святошинському, Дарницькому та Деснянському районах столиці, на трасі “Київ - Одеса” в районі смт. Глеваха та в смт. Володарка.

У всіх випадках оформлено протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Водні біоресурси вилучено та залишено порушникам на відповідальне зберігання до рішення суду.

У разі виявлення порушення - прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Київського рибоохоронного патруля за номерами телефону: (068) 642-80-26 та (099) 341-73-18.