Киянин завоював «золото» у Сіднеї на Іграх Нескорених

Киянин завоював «золото» у Сіднеї на Іграх Нескорених

У Сіднеї тривають «Ігри Нескорених». Українську збірну представляють 15 спортсменів, серед яких 4 киян.

Сьогодні, 22 жовтня, українська збірна «Invictus Games» брала участь у змаганнях з веслування на тренажерах.

Перше золото до скарбнички української збірної Нескорених на «Invictus Games» у важкій боротьбі виборов Олександр Бєлобоков з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR3 (швидкість за одну хвилину).

Другу золоту медаль для України виборов капітан української збірної «Invictus Games», киянин  Сергій Ільницький,  з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR6 (швидкість за одну хвилину).  Категорія, в якій брав участь ветеран, була найбільшою, в ній змагалися 64 учасники.

У перший день змагань у Сіднеї Денис Фіщук здобув бронзу у велогонці. Це перша медаль української збірної “Invictus Games”  на цьогорічних змаганнях та перша за два роки медаль у велоспорті.

Протягом дня українську збірну підтримувала українська громада в Австралії. З прапорами, оплесками та вигуками «Україна»! скандували та зустрічали наших спортсменів.

«Ігри нескорених» – це не спортивні змагання – це зовсім інше: це можливість відчути себе частиною команди, підтримати та отримати підтримку.

«Ігри нескорених» (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання у параолімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі у 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями.

Нагадаємо, чотири киянина братимуть участь в «Іграх Нескорених» у Сіднеї.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.