Навігатор на 23-тє жовтня: куди піти у Києві

Навігатор на 23-тє жовтня: куди піти у Києві

X Міжнародна виставка Інноватика в сучасній освіті

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - наймасштабніший професійний захід в освітньому середовищі нашої країни. Він спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних педагогічних, наукових і науково-технічних досягнень. 

На виставку зберуться понад 600 представників із 25 регіонів України та 9 країн світу. Це національні та закордонні заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, компанії, освітні агенції; заклади професійної освіти, навчально-методичні центри; заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою; навчальні курси різних напрямків, виробники та постачальники сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень для сфери освіти, асоціації, фонди, видавництва, освітні портали.

Коли: 23 жовтня з 10:00 до 16:00
Де: Київський Палац дітей та юнацтва (вул.Івана Мазепи, 13)
Ціна: Щоб отримати запрошення потрібно заповнити анкету

Андрухович-Бойченко-Друль: презентація книги «Ворохтаріум»

Юрій Андрухович, Олександр Бойченко і Орест Друль презентують свою нову книгу – «ВОРОХТАРІУМ: Літературний тріалог з діалогом і монологами»

«Ворохтаріум» — це неквапливі розмови трьох давніх друзів. Розмови настільки відверті та влучні, що хочеться сидіти поряд, слухати і долучатися — коментарем, посмішкою, мовчазним розумінням. Говоритимуть про народження книжок, про критиків і літературні премії, про навчання літературному ремеслу. Про ритм і чуття мови, про добрий текст, про поезію та прозу. Про російську літературу і про переклад Біблії. Про життя — своє і чуже. 

На презентації також можна буде придбати книжку за видавничою ціною. 

Коли: 23 жовтня з 19:00 до 21:00
Де: Дім «Майстер Клас» (вул. Б. Хмельницького, 57-Б)
Вхід вільний

Світ у 2030: нове мислення, нова економіка, нові кордони

Світ стоїть на порозі фантастичного технологічного стрибка, що глибоко змінює економічні відносини, політичні системи, менеджмент, культуру, релігію, мислення, сім’ю, міста та держави. 23 жовтня в Креативному просторі Часопис на семінарі Валерія Пекаря познайомимось зі змінами та тим, яким буде світ у 2030 році. Ви зможете отримаєти відповіді на запитання: 

  • Як технологічний стрибок вплине на економіку та політику?
  • Чи зміниться психологія людини, її ставлення до їжі, грошей, подорожей, релігії?
  • Які зміни відбудуться у приватному житті та сім'ях?
  • Що робити зараз, щоб ми і наші діти були до цього готові?

Семінар проходитиме в форматі лекції та практичного заняття із моделювання певних аспектів майбутнього у групах, що утворюються за інтересами на основі вільного вибору учасників.

Коли: 23 жовтня з 19:00 до 21:00
Де: Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого, 3.
Ціна: від 200 грн

Сюрреаліст Рене Магрітт в «галереї на великому екрані»

Арт-клуб «Видиво й вино» продовжує знайомити своїх гостей з творчістю відомих й маловідомих світових художників. Цього розу презентують публіці найвідомішого після Далі сюрреаліста – бельгійця Рене Магрітта.
Доповнимо сюрреалістичну картинку суботи «галереєю на великому екрані» з роботами англійського художника Пола Неша, що відомий своїми апокаліптичними образами з Першої світової війни; і німецького єврейського митця Фелікса Нуссбаума.

Taкoж, в цeй вeчiр в нaшiй відeo-пpoгpaмі бyдe: відео-прогулянка осіннім лісом й огляд «живих» експозицій живопису й художньої фотографії галереї «Видиво», фортепіанний концерт Хатії Буніатішвілі, «Галерея на великому екрані»: сюрреаліст Рене Магрітт, «Відео вражаючої присутності»: авто-прогулянка Брюсселем, Інді-концерт з NPR-studio.

Коли: 23 жовтня з 20:00 до 21:00
Де: Арт-клуб «Видиво й вино» (Будинок Художника на Львівській площі (вул. Січових Стрільців 1-5))
Ціна: 50 грн

АВС-арт запрошує на відкриття виставки Вартана Маркар'яна

Полтавський художник Вартан Маркар’ян уже кілька років поспіль працює над темою урбаністичного, промислового пейзажу, досліджуючи в живописі діалог між людиною й містом.

Представлена серія картин присвячена безперервному будівництву сучасного урбанізованого світу.  Це одночасно небо й гнітючі стіни, будинки, асфальт, шум заводу всередині спального району; ніч і безліч вогнів, туман, хмари або дим і смог; просторі вулиці й тісно зведені лабіринти «свічок»… Але якщо поглянути на такі антитетичні деталі з іншого ракурсу, то в кожній із цих малоприємних частин криється своя романтика, романтика урбаністична, яка базується на захопленні сучасним, на спробі воскресити первинний захват при зустрічі людини зі «світом машин».

Коли: 23 жовтня з 18:00 до 21:00
Де: Галерея «АВС-арт» (вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх)
Вхід вільний

Лекція. Участь мешканців у мистецтві та культурному житті

Партисипативні практики в мистецтві та культурі віднедавна стали «улюбленою іграшкою» установ культури. Їх можна датувати 90-ми роками, але корінням вони уходять в більш давню історію суперечок та експериментів над відносинами між мистецтвом та соціумом. Подібні експерименти сьогодні все більше і більше переходять у стіни установ культури, коли вони прагнуть відновити свої стосунки зі своєю публікою та з населенням в цілому. 

На основі досліджень останніх років, що розглядали партисипативні практики, в цій лекції будуть розглянуті явні та приховані проблеми цих нових підходів, як в їх конкретних та процедурних формах, так і в дебатах, які виникають щодо їхньої функції: чи є вони інструментом легітимації влади, емансипації чи деполітизації?

Коли: 23 жовтня з 19:00 до 21:00
Де: Французький інститут в Україні / Медіатека (вул. Гончара, 84)
Вхід вільний

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.