Наймилішу в світі тваринку показали дослідники

Наймилішу в світі тваринку показали дослідники

Багато видів лінивців, які мешкають у Центральній та Південній Америці, знаходяться під загрозою зникнення. Але є люди, які не залишають милих створінь напризволяще. Про це йдеться на сайті National Geographic.

У Коста-Ріці дослідниця Сем Трал заснувала лікувально-реабілітаційний центр для лінивців. Крім цього, Сем опублікувала книгу "Slothlove", присвячену її улюблинцям. Метою написання книги стали міфи навколо цих створінь, які потрібно було розвінчати.

- Вважається, що лінивці ніколи не нервуються, але це не правда. Можливо, саме тому вони й не отримують належної поваги від людей, - пояснює Сем. - Багато людей не знають, що лінивців збивають автомобілі, на них нападають собаки, вони потрапляють в електричні дроти. Люди думають, що вони просто милі, лагідні та ніколи не піддаються стресу. І коли роблять з лінивцем селфі, то навіть не підозрюють, що він може бути засмученим.

У притулку Трал доглядає сиріт і покинутих дитинчат, більшість з яких потім повертаються в дику природу. У своїй книзі вона публікує їх фотографії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.