Гігантський центр на Петрівці: коли реально добудують і які масштаби будівництва

Гігантський центр на Петрівці: коли реально добудують і які масштаби будівництва

Консалтингова компанія NAI Ukraine  вже анонсує відкриття першої черги ТРЦ Blockbuster mall, що на проспекті Степана Бандери, на 1 грудня 2018 року. Це не перший анонс відкриття цього торгового центру, яке раніше переносилося через економічні причини.  «Вечірка» подивилася, в якому стані будівництво зараз і чого очікувати у майбутньому.

Наразі, в частині торгового центру, за скляним фасадом, де колись має бути головний вхід, ще нічого не говорить про двомісячну готовність до відкриття. Тут ззовні й в середині влаштовують інженерні комунікації, біля головного входу тягнуть ПЕТ-ізольовані труби водних комунікацій, по периметру будівлі - суцільні розриття. Більш готовою виглядає частина ТРЦ, яка впритул збудована до існуючого "Блокбастеру".

Робітники, що працюють на об’єкті, переконують, що матеріали, які використали для фасадних робіт, дуже сучасні й мають малу теплопровідність. Тобто, вони будуть зберігати тепло. Крім того, у гігантського – у 450 тисяч квадратних метрів й кількох корпусів – нового ТРЦ буде власна система обігріву, незалежна від міських тепломереж.

Проте, за словами, будівельників, повністю весь комплекс Blockbuster mall реально добудувати не раніше ніж за два роки. Адже його корпуси будуються й вздовж Набережно-Рибальської вулиці. Буде й вихід до самої набережної. Blockbuster mall  має зручну локацію: з півдня — центр міста, з туристичним трафіком, з півночі — Оболонь, із заходу — один з головних торгово-транспортних вузлів міста Петрівка, і зі сходу — транзит на Троєщину, найбільш густонаселений район столиці. Тому тут очікують на значний потік відвідувачів. Крім того, біля Blockbuster mall розташується парк з виходом до легендарної річки Почайна.

Для зручного підходу й підїзду відвідувачів об’єкту, забудовник має намір також вкласти кошти у розвиток інфраструктури: будівництво дороги, пішохідного мосту і розв’язки. Поки що, ніяких матеріальних слідів цих намірів на місцевості не видно. Але NAI Ukraine  переконує, що в результаті появи мега-молу на киян чекає три істотних інфраструктурних поліпшення. Буде побудований заїзд до ТРЦ, зручний для жителів Оболоні, центру та інших районів, і ще один з вулиці Електриків.

 Як пояснює прес-сслужба консалтингової компанії NAI Ukraine,  Blockbuster mall – це торгово-розважальний центр формату retail resort. Такий формат передбачає, що відвідувач може задовольнити абсолютно всі потреби: від покупок до розваг із сім’єю або друзями. Сьогодні яскравим представником retail resort є торговий центр Lavina Mall, який відкрився в Києві у 2016 році.

Прес-служба відзначає, що ці об’єкти – тільки два елементи з майбутнього ланцюга мега-молів у Києві. Менше ніж за рік з’явиться Ocean Mall на Либідській, презентація якого пройшла нещодавно. Також девелопер анонсує відкриття ТРЦ Ippodrom Mall і Lesnaya Mall у найближчому майбутньому.

Фото, відео Марія Лисенко "Вечірній Київ"