Олесь Маляревич: дороги Русанівки почали капітально ремонтувати й позбавляти провалів

Олесь Маляревич: дороги Русанівки почали капітально ремонтувати й позбавляти провалів

Днями розпочато капремонт  дорожнього покриття на Русанівській набережній. Вчора дорожники розкрили місце постійного провалу, що впродовж років регулярно утворювався на дорозі.

Як повідомляє депутат Київради Олесь Маляревич, довелося викликати районні ШЕУ, УЖГ, Київводоканал.

-Перевірили старі схеми, з'ясували, що вже більше 30 років як в даному місці утворився обрив зливової каналізації, яка йде з дворів на Русанівську набережну, - пише Олесь Маляревич.- Вчора на це витратив половину дня. Але раз і назавжди з'ясували причину провалу асфальту на міжквартальних проїздах між будинками 12-16 на Русанівській набережній. Довгі роки яма з'являлася, потім її засипали сміттям, асфальтували і через рік повторювалося те ж саме.

Всю систему відведення зливових вод з дворів необхідно проектувати і перекладати. Проектування виконаємо в 2019, перекладемо зливову систему в 2021-2022.

На наступний рік (2019) у нас головний пріоритет - капремонт вулиці Ентузіастів, включаючи зливову систему. У 2020 буде капремонт вулиці Шамо, включаючи зливову систему. На схемі вказав образно, як відбувається відведення зливових вод на Русанівці: з дворів на набережну, вул. Ентузіастів та бульвари. З бульварів - на набережну і Ентузіастів.

Сьогодні, у понеділок, обіцяють, що провал буде ретельно законсервований і заасфальтований, щоб найближчі 2-3 роки було комфортно користуватися даним проїздом.