Під Кабміном повісили корупціонера

Під Кабміном повісили корупціонера

Сьогодні під Кабміном пройшов мітинг активістів проти незаконних забудов. На імпровізовану гіляку було повішане опудало корупціонера.  

Вимоги: звільнення чиновників і міністрів, які потурають злобудовному свавіллю не тільки в столиці, а і по всій Україні.

Активісти зазначають, що не дивлячись на відкриті кримінальні провадження в поліції і НАБУ, та на порушення Генплану 2020, ДБН, Законів про Охорону культурної спадщини і природи, історичний центр столиці та природоохоронні об’єкти продовжують руйнуватись забудовниками.

- Сьогодні зібралась громадськість Києва і навіть з інших міст для того, щоб вимагати у прем’єр-міністра звільнення голови ДАБІ Олексія Кудрявцева. Адже десятки відкритих кримінальних проваджень не стали підставою для того, щоб зупинити незаконні забудови. Тут присутні мешканці адрес: вул. Миколайчука,16 (забудова рекреаційної зони), вул. Волошина, 32а (забудова під арештом, але будівництво продовжується), вул.Саксаганського, 122-127  (забудова в історичному місці). Люди виходять, щоб навести лад в містобудівній сфері. Ну не має такого бути, що інспектор приходить на забудову, а його не пускають…, - зазначила Лідія Гончаренко, голова ГО «Барви життя».

А уповноважений представник  і голова ініціативної групи Марк Вікторович прийшов захищати історичну зону по вул. Артема, 59 (намагаються в історичному кварталі побудувати хмарочоси). Вже понад 2 роки тягнуться суди з забудовником.

Під час акції правоохоронці скрутили одного з активістів та потягнули до будівлі Кабінету міністрів України. Коментувати свої дії вони відмовились.

Лідія Гончаренко коментує:

- Це активіст, який захищає вул. Хориву, 2а (історичний Поділ). Він бореться, щоб історичні будинки не зруйнували. Він стояв з пляшкою чаю, а правоохоронці вирішили, що це запальна суміш. Потім вони переконалися, що це чай, але його не відпускають. Кажуть, що  будуть чекати слідчу групу, яка має встановити, чи це дійсно чай. Відбувається маразм…

Активісти подзвонили по 102 і викликали поліцейських. Наразі доля активіста невідома. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.