Навігатор на 22-ге жовтня: куди піти у Києві

Навігатор на 22-ге жовтня: куди піти у Києві

Вечір музичний: «Присвята Ференцу Лісту»

У Києві відбудеться щорічний концерт до дня народження композитора. За сприяння Посольства Угорщини в Україні  у національній філармонії прозвучать  два концертних етюди: «Шум лісу» і «Танець гномів», «Великі етюди за Паганіні»: №№ 2, 3, 4, 5, 6,  Мефісто-вальс,  Угорські рапсодії №№ 14, 9, Фантазія-соната «Після прочитання Данте». Соліст – ДЬОРДЬ ОРАВЕЦ (фортепіано) Угорщина.

Коли: о 19:00

Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2
Вартість: 70-300 грн.

Відкриття нової книгарні «Дух і Літера»

Для справжнього книголюба відкриття нової книгарні завжди свято. Відтепер видавнича книгарня з’явилися у видавництва «Дух і літера» на Подолі. «Ми віримо, що кожна книгарня допомагає розкрити настрій та ідентичність міста. Саме тому ми відкрились і чекаємо на Вас», - запрошують організатори. А ще обіцяють знижки на новинки та не тільки.

Коли: 11:00 - 19:00 з понеділка по п'ятницю. 

Де: вулиця Григорія Сковороди, 7

Вечір особливих зустрічей: Театр, кіно і Олександр Мень

Усе починається із Зустрічі. Киян запрошують на зустріч із актором театру і кіно Олегом  Севаст’яновом.  Він безкінечно глибоко та захоплююче вводить співбесідників у особистий світ: від театру та кіно до Данте і діалогів Платону. Від пошуків серця до отця Олександра Меня, зустріч з яким кардинально змінила його життя. Олег щедро ділиться пройденим шляхом, не приховує перемог і падінь, віри і сумнівів.

Коли: о 19:00

Де: Деревлянська, 13 (Інститут релігійних наук, актова зала, 1 поверх).

Вхід вільний 

Вечір театральний: «Людський голос» - моно-вистава за мотивами п’єси Ж.Кокто


НЦТМ ім. Леся Курбаса Театральна група Правда/перспектива 22 та 23 жовтня  презентують «Людський голос» - моно-виставу за мотивами п’єси Ж.Кокто. Це остання розмова жінки з коханим, який нещодавно пішов від неї і днями одружується на іншій. Розмова без надії, без майбутнього… але з любов’ю. Так описав би коротко свою п’єсу драматург. Але для автора вистави – ця історія лише привід для експерименту. Він запитується, а чи одне-єдине ставлення можливе до цієї історії? Автор проекту та режисер – Євген Лапін. Виконавиця головної ролі – Віталіна Ізотова

Коли: о 19:00. Тривалість 30 хв.

Де: Театральна зала Центру Леся Курбаса,  вул. Володимирська 23в

Вартість: 40-80 грн.

День екскурсійний: VR-опера «Ноктюрн» тест-драйв на Узвозі

Культурне об’єднання Hronotop.ua  запрошує на екскурсію у супроводі… опери. Здійснити це допомагають новітні технології.  Основою для створення музичного матеріалу композитором Сергієм Вілкою стала опера Миколи Лисенка «Ноктюрн»,  а  розказуватимуть про  будинки Андріївського узвозу.  Для перегляду історії у тимчасове користування кожен можете отримати VR-шолом та інструкцію до його використання в Музеї Булгакова. Для цього вам буде потрібен лише документ. Основою для створення музичного матеріалу композитором Сергієм Вілкою стала опера Миколи Лисенка «Ноктюрн».
Коли: з 12:00 до 17:00
Де: Андріївський узвіз