Фейсбук відкрив вакансію експерта по Україні

Фейсбук відкрив вакансію експерта по Україні

У соціальній мережі Facebook вирішили відкрити вакансію відповідального за публічну політику в Україні. 

У поясненні компанії вказується, що спеціаліст базуватиметься у сусідній Варшаві. 

- Ми шукаємо чудового публічного комунікатора, який може поєднувати пристрасть до інтернет-сервісів, таких як Facebook, з глибокими знаннями політичної та регуляторної динаміки в Україні та даліу східному європейському регіоні. Успішні заявники стануть частиною команди, яка є що стосуються деяких найбільш цікавих проблем державної політики нашого часу, включаючи конфіденційність, безпеку та безпеку, свободу вираження поглядів, вплив Інтернету на економічне зростання та нові можливості для демократичного залучення, - йдеться в описі вакансії.

Про значимість цієї вакансії для українців розповів також заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін. Він наголосив, що передусім ця особа буде діяти в інтересах роботодавця. 

- Однак, з іншого боку, це позбавить нас підозр у тому, хто дійсно вирішує конфліктні ситуації щодо українських користувачів, - пояснили в Мінінформполітики.

Нагадаємо, українці влаштували флешмоб і "завалили" рейтинг офіційної сторінкиFIFA у Facebook - наразі він впав до 1.1 зірок з 5.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.