«Серце» трамвайного депо показали київським школярам

«Серце» трамвайного депо показали київським школярам

Київських школярів запрошують на екскурсії у депо.  Днями Дарницьке трамвайне депо  відкрило ї двері  для учнів столичної школи №246.  Про це повідомили в КП «Київпастранс».

Дітлахів ознайомили з історією та розвитком транспорту столиці, показали макети в мініатюрі тролейбусів та трамваїв, які колись курсували вулицями Києва.  Також учням нагадали правила дорожнього руху та розповіли як поїздку у трамваї зробити комфортною та безпечною. Юним слухачам розповіли про найпоширеніші порушення на дорозі та пояснили, чим небезпечне «зачеперство»  та які наслідки у такого небезпечного захоплення.

- Безпека пасажирів, а насамперед безпека дітей – це, перш за все, наша безпека, наша з вами відповідальність. Особливо, коли це стосується проїжджих частин з інтенсивним рухом. День у день ми маємо нагадувати дітям та, найголовніше, демонструвати власним прикладом безпечну поведінку на дорозі, звертати їхню увагу на всі можливі особливості дорожнього руху. Це має бути наша спільна робота з вчителями та батьками. Щодо акції – вона була вдала. Ми вже плануємо наступні на території наших структурних підрозділів як на правому, так і на лівому березі., - прокоментував генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко

Екскурсі проводитимуться і надалі, особливо у період осінніх канікул.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.