Гаряченька пішла: на Відрадному прорив труб затопив увесь під’їзд

Гаряченька пішла: на Відрадному прорив труб затопив увесь під’їзд

Із підтопленими квартирами та зіпсованою електрикою завершилось нічне підтоплення, яке сьогодні посеред ночі сталося в будинку по вулиці Західна, буд. 1\6 (поруч з НАУ, Солом'янський район).

Користувач Helen Om опублікував відеозаписи руйнівних наслідків прориву. Аварія сталася з трубами гарячого водопостачання, водою залило щитові 

"Весь стояк без електрики, по щиткам лилося - жесть, але лізти вимикати вже було небезпечно. Знову таки, завдяки сусідам, а не службам, змогли відключити стояк", - додає власник постраждалої квартири.

За його словами, аварія сталася близько 3 години ночі, а аварійна бригада приїхала близько 6 години ранку. За цей час у під’їзді пошкодилася система електромереж.

"І приїхали ... о 6 ранку, тільки завдяки сусідам, відібраним ключам у аварійників, які нічого не зробивши, збиралися поїхати і збитому замку, змогли зупинити лихо. Будьте пильні", - додає киянин.

Як видно на опублікованих кадрах, де знімали цей "потоп", у квартирі з новим ремонтом аварія пошкодила ванну кімнату.

- Нам пощастило, лише ванна постраждала, без електрики. Життя прекрасне.

Нагадаємо, після запуску постачання гарячої води в Києві зафіксовано 300 пошкоджень мережі. У районних спільнотах багато постів зі скаргами на прориви.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.