Віталій Кличко: новий пішохідний міст між парками буде в наступному році

Віталій Кличко: новий пішохідний міст між парками буде в наступному році

Пішохідно-велосипедний міст, що з’єднає парк «Володимирська гірка» з Аркою дружби народів, планують звести та відкрити наприкінці весни наступного року. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в програмі «Сніданок з 1+1», повідомляє прес-служба КМДА.

Так, за словами міського голови, міст з’єднає два туристичних маршрути – парк «Володимирська гірка» і парк «Хрещатий» та слугуватиме виключно для пішоходів і велосипедистів. Мер показав відеоролик про те, як виглядатиме новий міст.

Він буде довжиною 210 метрів, ширина буде змінною – від 6 метрів у регулярних зонах до 14 метрів у зонах оглядових майданчиків. Мостовий перехід зроблять із бетону та скла.

-З мосту відкриватиметься дивовижний вид на Дніпро. Можна буде побачити увесь Київ. Цей міст зробить наше місто ще більш привабливим для туристів, – зазначив Віталій Кличко.

За словами мера Києва, наступної весни буде завершено реконструкцію Алеї художників. Відтак планують втілити проект великого туристичного маршруту, який розпочинатиметься від Пейзажної алеї і завершуватиметься біля Києво-Печерської Лаври.

Сам міст міська влада обіцяє презентувати киянам та гостям столиці наприкінці весни 2019 року.

-Наприкінці наступної весни ми вже плануємо відкрити цей міст, – сказав Віталій Кличко.

Читайте також у "Вечірці" "Велосипедно-пішохідний міст збудують через Володимирський узвіз: яким він буде - деталі проекту"