Тепло подають в школи та дитсадки столиці

Тепло подають в школи та дитсадки столиці

Столична влада розпочала опалювальний сезон у Києві. Тепло вже подають в школи, дитсадки, інші навчальні заклади та лікарні.

-Ми вже почали опалювальний сезон. Навчальні заклади – дитячі садки, школи, - лікарні отримують гарячу воду і тепло. Загалом місто готове до опалювального сезону, - сказав Кличко.

Він пояснив, що на початку опалювального сезону через збільшення тиску в трубах, де є проблемні ділянки, стаються прориви. Їх оперативно ліквідовують аварійні служби. За тиждень-два система теплопостачання працюватиме стабільно. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в програмі “Сніданок з 1+1”.

Також мер зауважив, що багато комунікацій у місті знаходяться в зношеному стані. Відтак, після передачі теплоенергетичного комплексу в управління громади Києва, столична влада розпочинає програму з модернізації системи водо-і теплопостачання.

-Ми реалізовуватимемо програму із заміни старих труб. Це достатньо коштовний процес. Але, тим не менш, ми вже інвестуємо на багато більше грошей у модернізацію комунікацій, ніж інвестувала компанія “Київенерго”, - підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, на закупівлю спецтехніки та енергоносіїв «Київтеплоенерго» отримає 196 млн грн.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.