Найкращих київських велопрацедавців нагородили в Американському домі

Найкращих київських велопрацедавців нагородили в Американському домі

Конкурс Велопрацедавець року проходить у столиці вже девятий рік посіпль. Щороку все більше і більше компаній, організацій,  державних та приватних установ беруть участь у змаганні. Цього разу за кубок змагалися 13 учасників. Третє місце заняла компанія 6-Systems, друге – А+С Україна. Перше міце посіла ІТ-компанія Intellias.  Церемонія нагородження відбулась в урочистому залі Американського дому.

- Велосипедом на роботу їздить дедалі більше людей у Києві, але не всі мають відповідні умови на робочому місці. «Велопрацедавець року» – щорічний конкурс, який відзначає найбільш bike-friendly офіси в Києві та заохочує роботодавців створювати найкращі велоумови на робочих місцях. Велокультура є інструментом корпоративної соціальної відповідальності, який підвищує продуктивність і здоров’я співробітників і створює позитивний імідж., – розповіла координаторка конкурсу «Велопрацедавець 2018» Маріанна Маршаленко.

Цого року вперше до складу жюрі увішло два представники від команд переможців попередніх років, від Everligal (2017) та Melexis Ukraine (2011). За умовами конкурсу перемогу та кубок отримує та компанія, організація чи установа, що пропонує найкомфортніші для користувачів велосипеда умови. Ольга, представник ІТ-компанії Intellias, яка стала переможцем цьогорічного конкурсу, поділилась враженннями від перемоги:

- Кожен день заходили на фесбук за новинами.  Ми знали, що нагородження відбудеться 18 жовтня, але з нетерпінням чекали цієї миті. Ми дуже приємно вражені тим досвідом, який демонстрували інші учасники, нам ще є чого вчитися у інших. Ми з радістю поділимось і своїм досвідом. Ми також дуже сподіваємося, що такий конкурс буде відбуватись в усіх містах України. Цю нагороду ми сприймемо як стимул та показник того, що ми рухаємося у правильному напрямку .

Конкурс “Велопрацедавець 2018” пройшов у рамках проекту Cycling Matters за підтримки Програми сприяння громадській активності “Долучайся”, що фінансується Агенством США з можнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact  в Україні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.