Київ очікує на пожвавлення туристів із Азії

Київ очікує на пожвавлення туристів із Азії

Динаміка зростання туристичного потоку дозволяє прогнозувати збільшення на 15-20% кількості туристів із країн Азії, які відвідають Київ у 2018 році. Торік до української столиці приїхало близько 100 тисяч туристів із цієї частини світу, серед яких 30 тисяч із Китаю та 25 тисяч із Індії. Про це інформує сайт КМДА.

Ринки Азії мають високий потенціал із погляду європейських туристичних компаній. У тому числі, на ці ринки виходить Україна, пропонуючи свій туристичний продукт.

У Сінгапурі відкрилася найбільша туристична виставка Азії – ITB Asia 2018, у якій беруть участь представники Києва та Одеси та загалом 8 українських туристичних компаній. Київська туристична асоціація спільно з Управлінням туризму та промоцій КМДА консолідували зусилля українських міст на єдиному стенді UkrainеNOW.

– Київ – це місто знайоме європейським туристам, але для багатьох туристів із Азії українська столиця – це ще екзотика, – коментує заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп. – У міру зростання фінансових можливостей туристів із Азії вони виявляють дедалі більшу цікавість до європейського напрямку, і нам є що їм запропонувати. Статистика відвідувань показує також, що ініціативи Євросоюзу із залучення туристів з Азії приносять результати, але ці туристи поступово «зміщують» свої маршрути до Центральної та Східної Європи.

Начальник Управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко зазначив, що уперше на подіях такого рівня представлений сучасний бренд України – UkraineNOW.

– Ми працюємо над тим, щоб пристосувати українські міста для прийому туристів із Азії, зокрема, лібералізацію візового режиму, доступність інформації мовами цих країн, можливості оплати картами національних платіжних систем, навчання працівників туристичної галузі для врахування національних особливостей та культури туристів із Азії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.