Голубі дракони, битва павука з жабою: кращі світові фото природи з конкурсу

Голубі дракони, битва павука з жабою: кращі світові фото природи з конкурсу

Купка фотографій, знятих талановитими австралійськими фотографами, посіла перше місце в декількох категоріях престижного конкурсу, проведеного Британським музеєм природничої історії. Судді конкурсу «Фотограф року дикої природи» були вражені неймовірними зображеннями талановитих австралійців, в тому числі особливо жахливою сценою, знятою сином знаменитого Стіва Ірвіна Робертом. Про це пише австралійський сайт Australian news.

Із 45 000 фотографій з 95 країн світу, одна стала «королевою джунглів».

Голландський фотограф Марсель ван Остен виграв змагання з цим неймовірним портретом двох золотистих мавп Циньлінь. 

Вимираючі види, які живуть в Південно-Західному Китаї, були засняті після довгих днів спостережень за ними. Голова суддівської колегії Роз Кідман Кокс похвалила за вражаючий портрет.

Шістнадцятирічний хлопець з Південної Африки Скай - Майкер виграв премію «Молодий фотограф дикої природи» за цей приголомшливий етюд про лагідного леопарда. 

Цей жахливий образ від фотографа Роберта Ірвіна був високо оцінений суддями. Робота сина легендарного мисливця за крокодилами з Австралії Стіва Ірвіна  Роберта була високо оцінена в категорії митців 11-14 років після того, як він зловив у об'єктив павука-мисливця, який проковтує нещасну жабку.

Роберт натрапив на цей кадр у віддаленому болоті на півострові Кейп-Йорк на півночі Квінсленда. 

Це може здатися страшним, але цей жовтий пігмеевий бичок має  не більше чотирьох сантиметрів у довжину. Його спостерігав  фотограф  Уейн Джонс.

Фотографія небезпечного жовтого пігмея- бичка від австралійця Уейна Джонса також отримала подяку в категорії «Під водою». Крихітна риба довжиною не більше чотирьох сантиметрів була однією з пари, яка вибрала викинуту пляшку в якості свого тимчасового будинку.

І це була не єдина вражаюча фотографія наших підводних друзів, щоб привернути увагу суддів. Ці сині дракони, оснащені злісними уїдливими клітинами в їх пальцевидних випинання, були спіймані, коли накинулися на медузу. 

Пара голубих драконів накинулася на медузу. Автор  Джастін  Гілліган

Переклад статті - "Вечірній Київ".