Дітям із вадами зору показали театр: мистецький проект стартував у столиці

Дітям із вадами зору показали театр: мистецький проект стартував у столиці

Київський театр оперети спільно з Українським культурним фондом презентував проект «Арті-дія-інклюзія», в рамках якого незрячим та з вадами зору дітям показали виставу «АндерСон». 

Протягом жовтня-листопада в Національній опереті безкоштовно проведуть пізнавально-розважальні програми про музику. Діти поринуть у світ легенд музичних інструментів та дізнаються цікаві історії про їх виникнення та спробують видобути музичні звуки з побутових предметів. Ведучою чарійвного дійства є автор музичної програми та музикознавець Наталія Гаврилко. Для юних глядачів відбудуться покази лялькової вистави «АндерСон» –  захоплюючої історії від режисера Максима Добролюбова про незвичайні пригоди героїв відомих казок Г. К. Андерсена.

Національний театр оперети першим в Києві взявся за реалізацію вистав для незрячих людей з аудіодискрипцією. Вистава стала вже другим інклюзивним проектом Національної оперети. Взимку в театрі пройшла благодійна акція «Хай Різдво побачить кожен», яку відвідало 33 дитини тотально незрячі або з частковою втратою зору

- Якщо у суспільстві приділяється більше уваги людям із обмеженими можливостями, таке суспільство стає дорослішим і, до того ж, значно добрішим, Сьогоднішній світ цинічний, саме театр допомагає нам бути більш людяними.,- розповів Богдан Струтинський, генеральний директор-художній керівник театру, н.а. України

У майбутньому планують реалізувати проекти, які дозволять кожному глядачеві із вадами зору, в незалежності від віку, відвідувати театр на рівних умовах зі зрячими людьми.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.