Центр реабілітації для людей з інвалідністю створять у Дніпровському районі

Центр реабілітації для людей з інвалідністю створять у Дніпровському районі

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати проголосували за створення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського районі Києва.

Центр розрахований на 64 місця. Там функціонуватиме відділення ранньої реабілітації,  трудової, психолого-педагогічної, фізичної реабілітації та медичного спостереження, а також служба соціального патронату.

Також у закладі опікуватимуться особами віком від 18 до 35 років з порушенням опорно-рухового апарату, з неврологічними захворюваннями, з психічними розладами, з порушеннями зору та слуху.

- Наразі кількість дітей та молоді з інвалідністю до 35 років, які перебувають в полі зору працівників соціальних служб, закладів освіти та медицини в Дніпровському районі, складає більше 1,5 тисячі осіб, - розповів директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Він пояснив, що Центр надаватиме комплекс заходів з ранньої, психолого-педагогічної, трудової, фізичної реабілітації дітям з інвалідністю, дітям віком до 2 років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. Залучення дітей до адаптації в соціумі відбуватиметься шляхом проведення свят, розваг та конкурсів. 

Утримання Центру буде здійснюватись за рахунок бюджетних коштів щорічно, починаючи з 2019 року. 

Рішення підтримали 78 депутатів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

@pixabay