Вночі біля Північного мосту впіймали найдревнішу бракон'єрку Києва

Вночі біля Північного мосту впіймали найдревнішу бракон'єрку Києва

89 років, виявилось жительці столиці, яку було помічено інспекторами рибоохоронного патруля Київщині під час патрулювання в нічний час акваторії річки Дніпро в межах міста Києва!

Літня бабця, звати яку Ліда, за інформацією, колишня спортсменка-плавчиня, самостійно на дерев’яному весельному човні неподалік Північного мосту встановлювала сітки! Подиву рибоохоронців не було меж. Про це пишуть на сторінці у Фейсбук співробітники патруля.
«Супроводивши останню до берега та перевіривши документи, з найстаршим порушником була проведена бесіда суто по «душам». Бабці побажали міцного здоров’я та ще довгих років життя!, - пишуть рибоохоронці. - Можна нас звинувачувати, можна ні, але звісно що протокол складений не був! Ви тільки уявіть, ця бабця пережила репресії, Голодомор та Другу світову... Прикро, що нині неналежне соціальне та пенсійне забезпечення штовхає навіть таких літніх людей на порушення! У тих хто проживає в містах, не має «ні саду, ні городу». Не легше й і тим, хто проживає в селах..."