Навігатор на 18-те жовтня: куди піти у Києві

Навігатор на 18-те жовтня: куди піти у Києві

Подія дня: у Києві відзначать кращих велопрацедавців року

Сьогодні у Києві відбудеться церемонія нагородження фіналістів конкурсу «Велопрацедавець 2018». Про це повідомили в Асоціації велосипедистів Києва. Перемогу в конкурсі та кубок «Велопрацедавця 2018» отримає компанія, організація чи установа, що пропонує найкомфортніші велоумови для співробітників: щонайменше велопарковку, місце для переодягання та душ. Мета конкурсу– популяризація їзди велосипедом у місті та впровадження корпоративної велокультури. Компанії також проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста.

 Вечір у кіно: «Нове німецьке кіно»

Фестиваль «Нове німецьке кіно» проводиться Goethe-Institut Ukraineспільно з компанією Arthouse Traffic. До програми увійшли сім фільмів – у тому числі два фільми спільного україно-німецького виробництва. Стрічки демонструються мовою оригіналу з субтитрами. Фестиваль відкриває мелодрама «Транзит» від лідера Берлінської школи Крістіана Петцольда. У центрі сюжету пара, яка знайомиться в Марселі напередодні повної окупації Франції німецькими військами. Головні ролі у фільмі виконали молоді зірки Паула Бір («Франц») і Франц Роговський («Вікторія»).   Також на гостей фестивалю чекають VR-покази: у кінотеатрі «Київ» буде облаштована зона, де за допомогою технологій віртуальної реальності можна буде зануритись у оповідання Франца Кафки «Перевтілення».

Коли: о 19:00

Де: Культурний центр «Кінотеатр "Київ», вул. Велика Васильківська, 19

Вартість: 70 грн.

Вечір літературний: «Гора і квітка» Миколи Воробйова

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» запрошує вас на презентацію нової збірки поетичної серії «УПА» (Українська Поетична Антологія) — «Гора і квітка» Миколи Воробйова, яка відбудеться за участі автора. Микола Воробйов (1941) — поет живописець «українського дзену», один із лідерів андеґраунду 1970-х, представник т. зв. витісненого покоління, фундатор літературного угруповання «Київська школа поезії». Натурфілософ, який, за висловом В. Моренця, «володіє світлом і чуттям речей, неприступним для заклопотаної більшості». Модератор — Іван Малкович.

Коли: о 18:30

Де: у «Книгарні «Є», вул. Лисенка, 3
Вхід вільний.

Вечір мистецький: відкриття передаукціонної виставки Block Party Auction

У галереї «Речовий доказ» відбудеться відкриття передаукціонної виставки Block Party Auction. Самі торги пройдуть 20 жовтня о 14.00. Мета заходу — збір коштів на благоустрій вулиці Рейтарської. На аукціон буде виставлено близько 40 лотів, наданих художниками, колекціонерами та іншими небайдужими громадянами на благодійних засадах. Це витвори живопису та графіки, інтер’єрні предмети, дизайнерський одяг, сертифікат на перукарські послуги тощо.
Коли: о 19:00

Де: Галерея ДУКАТ, вул. Рейтарська, 8Б

Вхід вільний

Прогноз погоди від Український гідрометцентр

У Києві 18 жовтня без опадів. Це буде ще один теплий і сонячний день.
Температура повітря 20-22 градуси тепла!