Кличко звільняє Рябікіна?

Кличко звільняє  Рябікіна?

З Київськомі міської державної адміністрації звільняється заступник Віталія Кличка Павло Рябікін. Про це повідомляє   "Сегодня".  На офіційному сайті КМДА поки що немає розпорядження про  звільнення чиновника.

Павло Рябікін у адмінстрації курував  питання містобудування та архітектури, регулювання містобудівної діяльності; капітального будівництва; будівництва житла, реконструкції житлового фонду; забезпечення населення житловою площею, питання вирішення проблеми забезпечення житлом інвесторів, які зазнали збитків внаслідок діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»; використання та охорони земельних ресурсів м.Києва; реклами та рекламної діяльності.

Рябікін  зазначив, що вже давно написав заяву на звільнення, але її тільки зараз розглянули. Пояснив свій вчинок він тим, що у нього дуже серйозна сімейна проблема, яку потрібно вирішувати. Заступником мера Кличка Рябікін працював з літа минулого року.

На місце заступника голови КМДА "по будівництву" фахівці пророчать одразу кілька кандидатур. Зокрема, директора Департаменту Олександра Спасибка. До його заслуг записують вчасну здачу до першого вересня двох шкіл і дитячих садків.

Конкуренцію йому можуть скласти молоді і енергійні керівники районів  Печерського - Сергія Мартинчука та Шевченківського - Олега Гаряги.

Очільник Печерського району зараз активно наголошує на важливості відновлення дитячих садочків, і днями особисто перевіряв, як відновлення дошкільного навчального закладу №720.

Олег Гаряга  у свою чергу, досвідчений чиновник, який з липня цього року очолює Київську організацію партії "УДАР Віталія Кличка".