Укрзалізниця запустить потяг з Києва до Берліна

Укрзалізниця запустить потяг з Києва до Берліна

Укрзалізниця має намір у 2019 року розширити географію міжнародних перевезень та відновити курсування поїзда Київ—Берлін. Про це повідомив в. о. голови правління компанії Євген Кравцов.

— Укрзалізниця впевнено рухається у напрямку збільшення кількості поїздів до ЄС.  Як результат, маємо зростання кількості пасажирів у понад два рази. За вісім місяців 2018 р. поїздами до країн ЄС мандрувало понад 270 тис. пасажирів, що на 110 % більше, ніж за вісім місяців минулого року. Це суттєвий показник не лише для нас, як транспортної компанії, а й для України загалом, як знак єднання України з європейським простором. Перед собою ставимо нові цілі, серед яких — відновлення поїзда Київ—Берлін. Зробимо максимум, щоб запустити такий поїзд вже у наступному році, — розповів Євген Кравцов.

Про вартість і графік руху потягу повідомлять згодом.

Також він зазначив, що Укрзалізниця розвиває сегмент продажу квитків на міжнародні поїзди онлайн. Вже сьогодні це можливо для міжнародних поїздів у напрямку Перемишля, Холма, Вільнюса та Риги. Незабаром така можливість з’явиться для поїзда  № 67/68 Київ—Варшава.

Нагадаємо, що 28 вересня у перший рейс відправився поїзд чотирьох столиць № 31/32 Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.